Kúpa pozemku v Budmericiach - ako sa tam býva?

20. feb 201940

Dobrý deň s priateľkou rozmýšlame nad kúpou pozemku v budmericiach a zaujímalo by nás ako je to tam s bývaním? Aký sú tam ľudia a ako je to s cestovaním do BA poprípade čo sa týka škôlky a školy ?

 • @juraj7000 : ludia su tam vselijaki, tak ako hocikde inde, treba si otukat okolie pozemku a susedov.
  ja mam chalupu o dedinu dalej. Co sa tyka dochadzania do BA, tak autom je to pohodove v hociakom case len cez prazdniny a za 40min som v klude na Nivach. V pracovne dni je posledne roky zvykom zdrzat sa v PK, ak nejdes cez Bahon a dialnicu. Autobus pokial viem ma dobru dostupnost, lebo dedina je na trase TT-PK.

 • Cestovanie do BA: môžete ísť bud po okreske cez PK alebo na dialnicu z Blatného. Momentálne je už plnohodnotne dokončený dialničný zjazd Blatné-Senec. Závisí v akom čase a kam do BA by ste cestoval. Po dialnici tipujem tak hodina. Ked sú príliš veľké zápchy, tak to trvá dlhšie.
  Ak je dialnica do Senca totálne upchaná, všetci to obchádzajú po okolitých cestách, tak sa dá ísť cez Záhorie, cez horský prechod Baba a potom na Modru a Budmerice.
  Ideálne kebyže máte prácu v TT.

  Škola a škôlka tam je, pozrite stránku obce.

  Cca 1-2km pred Budmericami smerom z Modry sa nachádza skládka nebezpečného odpadu, patrí do katastra obce, ale myslím, že ľudia sa nejak nesťažujú hoci tam pred 4 rokmi horelo.

  Okolie je pekné, nieje to priamo pod Malými Karpatmi, ale hory sú nablízko a pri obci je aj les Lindava.

 • Ďakujem zatiaľ za odpovede 🙂 Už tu bola takáto téma ale bolo to pár rokov dozadu, pozeral som aj územný plán obce a plánujú vytvoriť nové ulice ale kedy to bude ani srnka netuší. Ako vybavenosť obce nie je zlá od obchodov školy, škôlky a aj zdravotné stredisko tam je a Modra aj Pezinok sú kúsok. Dosť uvažujeme nad touto dedinou ale nevieme sa rozhodnúť preto som túto diskusiu založil a bol som zvedaví na názory ľudí ktorý tam bývajú alebo ľudí z okolia.

 • Nájdu sa tu nejaký občania obce Budmerice čo by mi vedeli dať bližšie informácie čo sa týka bývania ? Ďakujem

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  Články od našich partnerov
  Rekonštrukcia kúpeľne v panelovom byte má svoje pravidlá
  Nový PREKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný má variabilný priestor na vonkajšiu tieniacu techniku
  Ako sa zbaviť vlhkosti a plesne v zrekonštruovanom dome s vetracou jednotkou
  Archív článkov od partnerov