Byvanie v Stupave - Nova Obora

Ahojte, zvazujeme kupu domu v novej stvrti v Stupave - cestou na Borinku tam vyrastla nova cast - Nova Obora. Nahodou tu niekto z vas nezvazoval kupu v tejto lokalite? Ci dokonca nekupil? Ide mi aj o to, ze syn navstevuje zakladnu skolu na bajkalskej ulici, kusok od nas by bola zastavka, neviem si vsak predstavit kolko to v rannej spicke trva. Dochadza niekto z vas autobusom do Bratislavy? Dakujem 🙂
Odpovedať
@sandrita86 Ja chodím autom z Mástu. NA PAtrónku to je 15-25 minút, záleží od dopravy. A k VUB na Nivách to je ešte 20 -25 minút. AK pôjdeš cez Stupavu, tak pripočítaj ešte 10 minút, kým prejdeš cez mesto. Autobusom na Bajkalskú to bude dobrá hodina. To keď nie je žiadna nehoda na diaľnici.
Odpovedať
Nova Obora.. boli sme sa tam pozriet, to vyzera horsie ako panelakove byvanie, tie byty su nasekane extremne blizko seba. Ale to je najmenej, ked to niekomu vyhovuje. Co vsak nepochopim je to, ze ludia idu dobrovolne byvat pod velmi vysoke napätie 400 kV, ktore prechadza touto oblastou. Slovenske zakony su k tejto problematike velmi benevolentne. Staci si pozriet par zahranicnych stranok, ake dopady ma taketo byvanie na ludske zdravie (kopec studii k tomu bolo vydanych). Takisto sa toto tyka aj lokality Pod Kopcami v Stupave.. Neviem ci ta cena naozaj stoji za toto riziko...
Odpovedať
Dakujem vam za informacie, nakoniec sme sa rozhodli dom nekupit, je to naozaj velmi nasekane a clovek nema ziadne sukromie na zahrade
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?