Akým lokalitám sa vyhnúť v Nitre, Hlohovci a Trnave?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte,chceme kúpiť byt v Trnave,Hlohovci,alebo Nitre.Ktorým lokalitám sa v daných mestách vyhnúť?Ďakujem.
Odpovedať
1
2
@ivamarr je to sice hlavny tah ale je tam dobre, do tych bytov vobec nie je pocut hnuk z cesty, zapchy tam v zivote neboli a ani nie su, jedine miesto zo zapchami v HC je most...urcite nevies o tom, ze za tymi cinziakmi je od prveho po posledny cinziak ihrisko, teda aspon to tak bolo ked som tam ja byvala, teraz neviem v akom je to stave...Podzámska? Michalska? a tam uz je aky rozdiel? ved tam su tiez cesty a vela aut, Nitrianska je super v tom ze su tam tie ihriska za cinziakmi izolovane od cesty...tie biele cinziaky su robene do tvaru U a vnutri su pieskoviska kolotoce smyklavky ;-) a tie role so su za nimi su uzasne na snakovacku, plne role deti, sani, lopat, bobov,...v zivote nezabudnem na svoje detstvo, byvalo sa tam naozaj super :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
NR - spominane Nabrezie Mladeze, L. Okanika su top.. potom nasleduje cast Chrenovej pri N-Centre (Agrokomplexe) a pri Lidli... dalej by som uz nesla.. To si na sidlisku, mas vsetky jeho vyhody, ale zaroven blizko centra... mlyny, max a ncentro je na skok... ked uz byvat dalej, tak to uz mozes byvat rovno na okraji mesta na dome.. celkom by ma zaujimalo, ako sa byva na kalvarii... co sa tyka pozemkov, netusim .. este je fajn byvat priamo v centre, ak ma clovek rad rusny zivot.. ale pre deti to nie je..
Odpovedať
Profilova fotka
@pkubekova na Kalvarii sa byva super ! Segra tam byvala asi 8 rokov a ja som k nej chodila niekolkokrat do tyždna, dokonca pol roka som tam aj trvale byvala ( jeden semester) , lebo som v NR studovala... Je tam uzasne ! velmi prijemne, ci uz v rodinnych domoch,alebo v tych bytoveckach s vlastnym dvorom a zahradkami, kde byvala ona.... Fakt pekne prostredie, do centra sa da aj pesi, na stanicu a do nemocky tiež na skok, policia je tiež po ruke.. pre mna osobne idealna poloha, clovek ma pocit, ze je viac v prirode a pritom je v meste :)
Odpovedať
@katrin21 aj mne sa to tak zda, ked sa tadial prechadzam... teraz byvame pri ncentre a o par rokov chceme kupovat vacsi byt, takze si priebezne robim prieskum :) len znama mi vravela, ze na kalvarii je vela "ciernych bratov" ... pokial su slusni, tak mi urcite nevadia..
Odpovedať
Profilova fotka
@pkubekova no tí su inde a teda neviem, ale ja som sa s nimi nejako nestretavala.... mozno zalezi v ktorej casti... segra byvala hore nad policiou ...ako su tie seniorske bytovky. božsky klud tam bol :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
ja ti opdporuam lincianska neviem odkial maju tieto slecny take info ze tam tak zle ja byvam na lincianskej 30 rokov niekedy v 2005 t tam bolo take ze ozaj aj ja by som isiel byvat prec ale teraz je to tam uplne o inom lepsie nez na na hlinach tam to skor malo meno ze tam byvaju narkomani a fetaci co tahali toluen na lincianskej mas teraz uplne nove dopravne ihrisko pre deti obchodne centra sukromnu skolu nove chodniky fabriky kde sa dobre zaraba len par minut peso cerpaciu stanicu dve skolky centrum pre mamy neviem preco take negativa na toto sidlisko kazde sidlislo ma svoje plusy a aj minus a hliny druzba alebo prednadrazie niesu vynimkou len nikto otom nehovori nahlas
Odpovedať
Ja bývam na Linčianskej už niečo vyše 3 rokov, vychovávame tu tri deti a som maximálne spokojná. Sú tu školy, skôlky, detské lekárky, obchody, detské ihriská. Všetko máme v okolí a je dobrá dostupnosť aj na dialnicu. Tuším všetky zlé referenciu píšu len tí čo to počuli a nevyskúšali na vlastnej koži. Ja toto sídlisko len odporúčam.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 rokoch
Profilova fotka
Prosim recenzie na byvanie Kamenny mlyn. Dakujem
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?