Vstavana skrina - biela matna, leskla alebo lacobel?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, nevieme sa rozhodnut, aku farbu vstavanej skrine dat do spalne. Vieme, ze chceme ist do bielej, ale vahame nad bielou matnou, lesklou a lacobelom. Pri tych lesklych povrchoch sa bojime toho, aby to nemalo taky efekt ako zrkadlo, pri matnej zase toho, aby to neposobilo lacno... Dakujem za Vase skusenosti!
Odpovedať
Profilova fotka
V diskusii som premazala niekoľko príspevkov, ktoré boli zverejnené umelo vytvorenými profilmi a slúžili ako skrytá reklama pre určitú spoločnosť. Tieto príspevky považujeme za jednostranné a zavádzajúce. Keďže nám záleží na tom, aby informácie získané vo fóre na Modrej streche boli hodnotné a aby odrážali reálne skúsenosti našich používateľov, rozhodli sme sa dané príspevky odstrániť. Verím, že diskusia bude vyvážene pokračovať ďalej :) Krásny deň prajem, Jana, 4nets team
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Nedavali ste niekto deckam do izby vstavanu skrinu s tapetou? chcel by som vediet ci sa ta tapeta da po case aj nejako vymenit
Odpovedať
Profilova fotka
@martanko34 tak to by zaujimalo aj mna ci sa to da, ked zistis daj vediet :-)
Odpovedať
my sme zatial nedali, ale premyslame nad tym ked dostaviame dom
Odpovedať
Profilova fotka
@jocha a premyslate tiez ze date vstavanu skrinu a s tou tapetou?
Odpovedať
Profilova fotka
@martanko34 myslim ze zalezi od toho ci je tapeta z vonku ci zvnutra..
Odpovedať
Profilova fotka
A ake kolajnicky je najlepsie dat do vstavanej skrine?
Odpovedať
Profilova fotka
@peterpoljak presne ako hovoris. @martanko34 Ono kedze premyslate nad vstavanou skrinou s tapetou, tak asi si to budete davat na mieru robit nie? Lebo myslim, ze taketo nieco hladat v retazcoch budete len darmo. Tak kludne sa treba s tou firmou dohodnut, ze teda mame deti chceme im dat detsku tapetu ale ze neskor ju vymenit, ze ako by mala byt aby sa dala vymenit :) a mas to vyriesene.
Odpovedať
@vero_nka tak uz sme sa zacali o tom so zenou rozpravat ze ake skrine dame. Ona by chcela vstavane skrine s tapetou len ja som moc zato neni, tak uvidim ako sa dohodneme
Odpovedať
Profilova fotka
@szibiliak Uz od viacerich som pocul ze su najlepsie hlinikove kolajnicky..
Odpovedať
Profilova fotka
Mate niekto bielu lesklu skrinu?? mne sa velmi paci len sa trosku obavam toho ze bude stale flakata a spinava, ake mate skusenosti?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, chcela by som dať do spálne vstavanú skriňu, niečo také ako je na obrázku. Je to síce len môj laicky návrh ale možno niekto máte takú podobnú doma a bola by som rada keby ste mi poradili koľko taká skriňa môže stáť. Rozmery by mali byť 3,5m x 2,4m x 0,7m..Ďakujem vopred za rady:-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@kamilka09 Myslim si ze sa nemusis toho bat, ked sa ti paci tak si daj bielu..Leskla sa lahko umyva aj keby si ju mala castejsie spinavu..
Odpovedať
Profilova fotka
@richardoo a v com su take dobre? su aj nejake ine? ci uz len tieto hlinikove tam davaju?
Odpovedať
@szibiliak este su aj ocelove. mne ich studio priamo ponuklo, vraj je to len rekl. tah. tak neviem. ocelove su lacnejsie. mne ocelove sluzia, uz 3 roky, a vsetko je ok.
Odpovedať
@manilla ocelove su lacnejsie ako hlinikove??
Odpovedať
@emanuels0 ano
Odpovedať
Profilova fotka
@2monicka22 No mne sa velmi paci taka skrina, zatial som si ju pozerala len na internete tak pojdem pobehat aj nejake predajne a uvidim..
Odpovedať
Profilova fotka
@manilla tak to je fajn ze ti uz 3 roky sluzia, lebo jedna moja znama mala tie ocelove a pokazili sa jej
Odpovedať
@janoslavko nasi maju velikansku vstavanu uz vyse 10 rokov, a nic. tam sa na materiali velmi nema co pokazit. skor mechanizmus.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Profilova fotka
@tinkaro Fakt páčky nevidno? Chcem skriňu do izby a bojím sa odtlačkov 🙈.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?