Šatník so spálňou

Ahojte, budeme mať šatník spojený so spálňou, rozhodujem sa či dať do šatníka klasiku rolldor, proste skrine aby sa aj zatvorili alebo otvorené poličky, vešiaky. Viete mi povedať pre a proti? Práši sa viac na šaty keď je takýto otvorený? Ďakujem 🙂
Odpovedať
@ashe odpovedala si si sama,
Odpovedať
Profilova fotka
@duzu nastáva tu morálny úpadok 😄
Odpovedať
Profilova fotka
Zalezi ako prasite v spalni😉. Ak je to samostatna miestnost daj dvere ak iba skrina tiez daj dvere nebudes predsa cumiet na handry.
Odpovedať
@ashe ahoj my. Mame tiez satnik v spalni, ale akokeby samostatnu miestnost. Ja si myslim, ze ked mat v dome cisto, a nebudes mat koberce podla mna sa az tak prasot nebude. Neviem ale isto. Doteraz som chcela len police a tyce na zavesenie. Ale teraz uz neviem. Snad sem napisu ak ti co to maju tak a aj ti co maju skrine.myslim si, ze skrine zozeru viac miesta v satniku... Neviem.
Odpovedať
Sestra ma satnik zo spalne ako samostatnu miestnost, puzdrove dvere donho, skelet satnika v bielej farbe a teda prach tam vidno extremne. Na to ma upozornovala, nech si dam aspon drevodekor a nie bielu, tiez budem mat satnik zo spalne ale rolldor teda ani nahodou
Odpovedať
no my mame klasicke skrine a policky a prasi sa dost na ne, kde je teda kusok prazdneho miesta, kamoska ma rolldor a take viac otvorene a rovnako mi vravela ze utiera prach tak ti neviem povedat pre a proti asi len o to ide co sa ti viac paci 🙂
Odpovedať
Dvere by som dala. Však keď budeš chceť mať priestor otvorený, tak otvoríš dvere. Ale osobne by mi asi prekážalo mať nonstop výhľad do šatníka.
Odpovedať
daj dvere a budes mat otvoreny satnik, tym padom, sa ti na saty ani nejak nebude prasit, kedze sa v nom asi nebudes stale pohybovat
Odpovedať
vsetko je to len o tom, co sa vam paci viac. ak bude satnik spojeny so spalnou, tak by som tam uz skrine nedaval a nechal by som len otvorene police za dverami
Odpovedať
Uzavrel by som satnik dverami na kolajnickach, aby neuberali miesto samotnej spalni. Proste len take zasucovacky. A satnik by som zariadil nejakym policovym systemom a hotovo
Odpovedať
Profilova fotka
Presne tak, nedaval by som satnik otvoreny aj ked by bol v spalni pride mi to take nedokoncene alebo ako to nazvat. Pekne to zavriet posuvnymi dverami a je to.
Odpovedať
@brenimus tak isto to mame spravene aj my
Odpovedať
Článok sa načítava...
v spalni mozes mat aj viditelne policky a vesiaky, ak si velmi poriadna, tak si urob walk in satnik so sklenenymi dverami 🙂, Uplne otvoreny satnik v spalni by som si urcite nedavala. My mame satnik ako samostatnu miestnost pri spalni, v nom su len zasuvky, policky a tyce na vesanie a musim povedat, ze prach sa aj tam usadza.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ono je to asi ine ked je satnik samostatne ze len vojdes a si tam ale takto ked je to ako skrina tiez by som to zavrel predsa len.
Odpovedať
tak to bude tak ze 100 ludi 100 chuti 🙂 sprav si tak ako sa to tebe paci, viem ze su ludia, ktori nemaju spravene klasicke skrine a su s tym ok, na mna osobne to posobi ako keby nedokoncene a tak zvlastne 🙂
Odpovedať
Otvorene by som nechcel, do skrine aby bolo vidiet nepride mi to ani prakticke a ani nejako pekne, vzhladovo. Podla mna je lepsie, ked zavries a proste nevidiet dnu do skrine. Aby som sa na oblecenie kukal, pride mi to uplne mimo.
Odpovedať
Pôvodne sme mali tak spravené, že zo spálne bol prechod do šatníka. Normálne akože otvorený priestor. Ale časom sme tam dorábali posuvné dvere na stenu.
Odpovedať
ono je to aj take, ze ked mate ja neviem navstevu a chce sa vam popozerat po dome, tak co im poviete? sem nechodte tu mame otvoreny satnik?
Odpovedať
Profilova fotka
pokiaľ by bol šatník ako samostatná miestnosť, že od spálne oddelený dverami tak kľudne aj otvorený, akože nemusí to mať nejaké zašuchovačky. Ale zo spálne by som nemohla vidieť na oblečenie, to by mi vadilo.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?