Mobelix a Decodom - porovnanie a skúsenosti

Pekný večer prajem, chcela by som sa poradiť, Mobelix posteľ v.s. Decodom posteľ? Má niekto skúsenosti? Cena/kvalita
Odpovedať
Ako si napisala cena/ kvalita 😉 mobelix ja lacny a vydrzi par rokov. V decodome nie je taky vyber ale je to klasicky nabytok na 20r
Odpovedať
Myslím, že veľmi ide o to aká je to posteľ, že o konkrétny výrobok. My máme niektoré veci aj za tade aj z tade a problém som zatiaľ nemal s ničím. Ale teda no posteľ mám od stolára. Najlepšie je pozrieť tú kvalitu.
Odpovedať
My mame vacsinu nabytku z decodomu. Urcite by som uprednostnila decodom. Skladala som par kuskov z mobelixu a teda radsej priplatim...
Odpovedať
Profilova fotka
Postel skor z decodomu, sice je to o nieco drahsie, ale aj kvalitnejsie. Nehovorim, ze je to nejaka prevratna kvalita, ale ked porovnam tieto dve obchody, tak jednoznacne je decodom na tom lepsie.
Odpovedať
Ďakujem vám veľmi pekne😇
Odpovedať
Tiež som toho názoru, že ide skôr o konkrétny výrobok. My máme z decodomu gauč aj obývačkový nábytok a kvalita je taká všeliaká. Všetko sme kupovali pred 4 rokmi, gauč síce drží tvar, nie je vysedený, aj vysúvacia časť funguje ok, ale koženka sa začala párať už po 2 rokoch. Teraz je popraskaná a rozpáraná všade a to väčšinu času ani nie sme doma. Budeme musieť prečalúniť. Obývacia stena je ako tak ok, ale konferenčný stolík budeme musieť vymeniť tiež, lebo je celý rozkývaný. Ale je pravda, že sme všetky veci vyberali z tých lacnejších, tak možno je to aj tým.
Odpovedať
@nikaella asi zavisj od konkretneho vyrobku. Ja som skladala kupelnovy nabytok z moebelixu a lepsie som doteraz nestretla. Sami sme sa cudovali, ze low cost kategoria a teda to bola presnost aku clovek od Nemca ocakava... a to sme mali v rukach aj ikeu, aj kika aj BRW. Esre drevona bola fajn
Odpovedať
@zita19 ja som mala tiez v ruke vselico od aska, mobelix, decodom,ikea,jysk... Urcite zalezi od konkretneho vyrobku, no fakt z tychto som najviac spokojna s decodomom. Zas napr postel viem ze budem brat nabuduce kovovu 🤣
Odpovedať
@nikaella kovova sa rozvrzga a este pri TOM vydava hnusne zvuky..
Odpovedať
@zita19 neviem. Dcera ma kovovu 5 rok... sem tam tam prespim a v pohode. Nejako na tejto nema co vrzgat. Rost som srobovala kazdu lamelu samostatne. Alebo sme mali len stastie 😁
Odpovedať
@nikaella asi tam nevykonava TO :-D dynamicke namahanie preveri tuhost spojov
Odpovedať
@zita19 ja som skladala obycajnu detsku lavicu z mobelixu, 5 srobov,prisambohu polhodinu... nakoniec som tam dostala aj tak len 4, piaty neprekryje dierku anilen naaaahodou.cista katastrofa
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Je rozdiel porovnávať drevotrieskovú posteľ z masívom... Nemôžete porovnávať trabant s mercedesom. Takisto firmu k inej za základe otázky. Dajte nám fotografie, popis. Ináč dostanete to čo žiadate... všeobecný popis...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?