Manželská posteľ z Tempo Kondela

Ahojte, máte prosím niekto skúsenosť s posteľami od Tempo Kondela? Konkrétne s typom OREA? 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ak môžem do diskusie....Ak kupujete posteľ čo je pre vás priorita...? Pekná..? Kvalitná..? Funkčná..? Trvácna...? Zdravotné nezávadná..? Pri čalúnených posteliach máte možnosť maximálne dvoch týchto možností... Môžu byť pekné dizajnom, látkou ... Maximálne ešte ak majú úložný priestor aj trochu funkčné.. Ale... Všetko má svoje výhody aj nevýhody... Poďme poporiadku... 1. Pekná... subjektívny pohľad kupujúceho je často vyvážený zlými vlastnosťami látky a čalúnenia..starne,bledne,usádza sa prach a roztoče, nedá sa čistiť pretože sa po látkou nachádza PUR pena ktorá je citlivá na akúkoľvek chémiu.( rozpadá sa) 2. Kvalitná...to už vôbec.... Základ je drevotriesková doska DTD ktorá je vyrobená z odpadového drteného a recyklovaného dreva za pomoci lepidiel ktoré cítiť vždy..! A navyše sa čalúnenie lepí k doske znovu lepidlami... 3. Funkčná.... áno je tam úložný priestor väčšinou nad zemou, ale nič ťažšie ako vankúš alebo prádlo tam nedáte...Je tam totiž sololit a ten je pružný až veľmi... 4. Trvácna....to ťažko... Čalúnenie veľmi rýchlo starne, bledne, uvoľňujú sa nitky a PUR pena sa tým že je lepená rýchlo rozpadáva ( zvetráva). 5. Zdravotne nezávadná....to už vôbec... Kde je čalúnenie a prach, tam sú roztoče a plesne.. Navyše sa látka nedá dať dole aby sa vyprala a tak ste sa zbavili prachu, potu a iných nečistôt... Alergici by nemali vôbec na takomto niečom spať... Tu je zhruba čo by som k čalúneným posteliami napísal... Majú svoje výhody, ale aj nevýhody... Treba si rozmyslieť čoho je viac...
Odpovedať
Profilova fotka
@zuziiiikvg Orea je pekna, mna oslovila, ked sme ju na predajni videli. Uz viac ako dva roky dozadu a teda sme jej neodolali. Podla mna sa oplati, je aj pekna, aj pevna a za tu cenu juj 🙂
Odpovedať
Máme posteľ a nikdy viac asi tak naša skúsenosť. Posteľ pekná ale na oko. Čakáme kedy sa rozpadne. Už ju manžel z každej strany posilnoval.
Odpovedať
Profilova fotka
@maja367 Aku od nich mate? A uz dlho? Lebo my tu co som pisala a ta je pevna, ani nevrzga ani nic a to ju mame jak som pisala viac ako 2 roky.
Odpovedať
@daniella121 rok a pol máme. Ale pokiaľ sa úplne nerozpadne ...tak už chceme masív...
Odpovedať
Profilova fotka
@maja367 Tak to su aj ine ceny, ked ide o masiv, ale neviem si predstavit, ci by nam urobil niekto taku postel jak mame, co je aj tu na obrazku a za nejaku dobru cenu, to si viem predstavit, ze to by bola ina palka. A teda ked sme kupovali, tak peniaze bolo treba este ja inde, tak sme hladali dobry pomer aj ceny aj kvality a my sme to nasli.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?