Manželská posteľ s nožičkami alebo bez?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, prosim Vas, najma ženy, lebo my upratujeme😄poradte koli upratovaniu pod postelou, mam si kupit na nozickach, alebo uplne polozenu na zemi? Mate taku uplne polozenu na zemi, je tam nejaka minimalna skara pod ktorou by sa kumuloval prach? Budem mat vysavac roboticky, takze ten by pod nou behal, ale z dlhodobeho hladiska, na co sa zamerat??? Velkaaaa vdaka🙏🙏🙏😉😊😊😊
Odpovedať
Novú čo máme, to je boxspring a tá je bez nožičiek, to nám viac vyhovuje, ale je fakt, že niektoré majú tie nožičky také vysoké, že ani ani. Nedá sa ani poumývať, ani povysávať, my sme tiež aj sedačku volili na vyššich nožičkách aby sa pod ňu bez problémov robot zmestil.
Odpovedať
Profilova fotka
@marcod jednu postel sme taku mali a to bolo na nic. To ked sme ju potom menili to vyzeralo aby som v zivote neupratovali, co bolo pod nou prachu, ale to ani hadicu od vysavaca si tam nezmestil ani nic.
Odpovedať
@svitokf ved prave, ono si clovek povie, ze vsak pekne to vyzera a tak dalej. Len treba uz od zaciatku myslet aj taketo veci, ze ako sa tam bude upratovat a ci sa tam bude dat dostat.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
no necham si poradit, ci pri vybere brat do uvahy tie nozicky alebo nie. pripadne ci ju dat alebo kupit teda na hrubsich alebo tensich nohach, to je lepsie, alebo ju dat celu na zem? zase ked tak uvazujem aspon sa nebude pod nu prasit.
Odpovedať
co tu zaznievalo, ze ked nechces ulozny priestor tak postel s nozickami. Mame postel na nozickach 15 cm a mame aj ulozny priestor. Je to uplne bezne. Ak je podlahove vykurovanie a miestnost nie je prilis velka, mohla by plocha postele, ktora uplne lezi na podlahe ovplyvnovat teplotu a vykurovanie v miestnosti.
Odpovedať
@kreola vies co ako toto nam je v principe jedno, ze ci bude alebo nebude mat ulozny priestor nastastie zatial mame kam veci odkladat 🙂 ide nam skor o kvalitu a nech mame uz vystarane znova na niekolko rokov.
Odpovedať
@tamrar uplne ta chapem, my sme nakoniec vybrali v materasso a sme spokojni 🙂
Odpovedať
Ahojte tak my mame nakoni3c Segum 210x200 na 15 cm drevenych nozickach...a ma ulozny priestor...co uz🙄🙄🙄😀😀😀ja by som ho nedala ale je to calunena a proste to tam bolo.
Odpovedať
@domix147 nemohla by si pridať fotku ako vyzerá reálne? 🙂
Odpovedať
@kunver ahkj este nemam... Nemame dokonceny dom😄😄😄🤦 Ale je to tato, fotena v obchode. Obliecky sa mne nepacia, tie si treba odmysliet,ja si budem davat k tlmu pastelove farby, bez vzorov. Podlaha svetla drevena...nocne stoliky biele.
Odpovedať
@tamrar ano tak presne zalezi na tom, ze ake mate preferencie 🙂 alebo teda aka sa vam zapaci, ak chcete s nohami alebo bez nich podla mna sa daju zohnat velmi peke a kvalitne kusky, to viem o com hovorim, ked sme my takto so zenou hladali postel, mi brat poradil pozriet Nasedacky a veru tam sme aj vybrali. vy mate aj nejaku cenovu hladinu alebo ako by som to napisal, ze do ktorej sa chcete zmestit?
Odpovedať
@domix147 ale veď vyzerá dobre, aj vysoká, koľko má cca na výšku? Sa bude dobre do nej líhať, aj vstávať 😉
Odpovedať
Článok sa načítava...
@kunver neviem vysku, ale aj matrace dame vysoke takze uvidim. Potom pridam foto ked to bude ale asi az v decembri😀😀😀🤦🙄
Odpovedať
@domix147 pekne, to ešte pomaly pol roka, no hlavne aby potom dobre slúžila to je základ. Som zvedavý potom na fotku. Díky 😉
Odpovedať
Tak ale zase az take vysoke postele, sedis a nohy v lufte 🙂 Ked uz asi som viac za normalnu postel, kde netreba aby clovek vyskakoval do nej 😄
Odpovedať
@dam768 to nie su tie boxspringove ci ake postele, co su take tie vysoke, ze maju aj viacero matracov na sebe, ci co to?
Odpovedať
@dam768 nie nohy v lufte mat urcite nebudeme😀😀😀 @marex4 ano su na ten styl ty si mozes dat matrac vysoky aky chces
Odpovedať
@dam768 ja by som praveze prijala taku vyssiu postel. zase nie, aby som musela do nej naskakovat alebo sa tam stverat, ale proste taku vyssiu. no zatial nam tato co mame sluzi, tak novu kupovat nebudeme, ale do buducna sa budeme po niecom takom pozerat.
Odpovedať
@marex4 tak maju v ponuke viacere druhy od vymyslu sveta by som to tak povedal, ze tie matrace si potom vies podla toho nastavit alebo vybrat aky potrebujes. @domix147 dobre dobre 😄 to je hlavne 🙂 @nigmanka ako jasne, ono sa to nezda ale predsa len hned od zaciatku ked je kvalitna tak je to najlepsie lebo aj vies ze dlhsie vydrzi.
Odpovedať
@dam768 nie ako toto nemame ze cenova hladina lebo to som uz povedal ze kludne aj viac ak bude treba za nu dam nech mame po starostiach na dlhu dobu 🙂
Odpovedať
@tamrar ahoj my sme priniesli vcera segum postel, vyzwra skvele... Je sice este zabalena ale vyzera ze je brutalne spracovana...skus pozriet tam. Maju krasne obchody a hlavne super vyber a vies ze su pevne silne a super spracovane.
Odpovedať
@tamrar no ved jasne, podla mna teraz to uz nie je take ako mozno kedysi, ze rychlo rychlo najlacnejsiu len aby bolo, teraz si ludia potrpia na kvalite ale nie len ze spanku ale celkovo aby ta postel aj vyzerala.
Odpovedať
@dam768 tak dobre som si potom myslel, lebo nebol som si isty, ze ci su to taketo postele, alebo ake vlastne, heh.
Odpovedať
@dam768 ved hej teraz je to uz aj o tom zdravi, ze aby sa dobre a pohodlne spalo a aby si sa nezobudil rano seknuty ako ja teraz 😄 takze asi aj o to viac mi to ponahla 😄 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@domix147 da sa to vyriesit vsetko v jednom, bez noziciek, s uloznym priestorom, za par eur 🙂 https://www.modrastrecha.sk/blog/jbla...
Odpovedať
@tamrar no tak vidis to 😄 uz aj telo si to pyta tak vyskusaj ked tak pozriet tu predajnu co som vyssie spominal, tam maju siroku ponuku posteli fakt roznych, ked tak ist pozriet a poskusat aj osobne.
Odpovedať
@dam768 hej hej len teda neviem ci to mam takto cez web alebo ist do tej predajne, to by mi ked tak vedeli aj poradit ak by som si nevedel vybrat? lebo predsa len...taka siroka ponuka neviem no 🙂
Odpovedať
@tamrar tak podla mna na to tie predajne a predajcovia su, aby ti vedeli aj poradit, nie? teda jasne, zalezi aj od toho, ze kam pojdes, lebo niekde su ozaj "odbornici". ale to asi skor v takych marketoch typu tu kupis vsetko co potrebujes aj nepotrebujes.
Odpovedať
@tamrar kludne chod aj do predajne, ved kazdy to mame inak. niekomu vyhovuje skor objednavat a nakupovat cez internet iny potrebuje osobne popozerat. a myslim ze hlavne co sa tyka postele je lepsie ist osobne a poskusat.
Odpovedať
@domix147 My mame takzvanu "lietajucu" postel, to znamena, ze je pod nou priestor a posobi, akoby lietala. Takze sa pod nou da krasne vytriet, povysavat. Odporucam zohnat si taku, je to velmi prakticke.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?