Kvalitný nábytok

Zdravím. Chcem sa opýtať, kde zoženiem kvalitný nábytok? Chceli by sme nábytok z masívu, ale ako pozerám po internete, neviem nič nájsť :/ viete mi niečo poradiť? Ďakujem
Odpovedať
Ahoj a myslíš nábytok do obývačky, spálne, detskej? Na internete je toho veľa a myslím, že každý masívny nábytok patrí ku kvalitnejším kúskom.. Teda osobne som sa ešte nestretla so zlou kvalitou. Napr. google - obrázky ponúkajú veľa možostí..
Odpovedať
@anezkatomasova Ahoj, práveže som Pozerala, ale ako sokm sa dočítala, nie každý masív znamená kvalitu. Mam záujem o masív hlavne do obývačky a spálne. Včera som dlho hľadala. Je toho veľa, ale skôr hľadám kvalitu. Mam záujem, aby nábytok vydržal aj 30 rokov
Odpovedať
Profilova fotka
@vitaz skus nejakeho stolara... ale bacha, niekto predava nabytok ako z masivu ale realne su z masivu len pohladove casti a zvysok drevotrieska. pritom cena nabytku je ako keby naozaj z masivu. (toto som videl v Nitre na nabytok a byvanie.... tiez sme chceli kuchynu z masivu a nakoniec sme to zavrhli a idem ju robit na komplet sam (a aj vacsinu nabytku v dome)
Odpovedať
nabytok z masivu by mal byt najkvalitnejši aj najkrajši, ale vobec to tak nemusi byt ak ho spravi babrak z nekvalitneho a lacneho dreva. zivotnost a kvalita pri drevenom nabytku u sa nemeria na roky, ked je dobry a pekny tak je na furt.
Odpovedať
Profilova fotka
@vitaz nemusis mat z masivu, su aj kvalitne drevene dyhy, tam je viac moznosti.... tie ti vydrzia dlho a na spracovanie je to jednoduchsie...
Odpovedať
Profilova fotka
Pozri firmu Javorina. Krasny dubovy nabytok no umerna je tomu aj cena.
Odpovedať
Hľadám najmä posteľ kvalitnú, ktorá vydrží a nerozhejga sa. Mame momentálne posteľ z ikei a po pol roku sa rozhejgala, preto hľadám aký materiál by bol najlepší na posteľ. Myslela som si, že masív, ale ak je aj nieco iné kvalitné, tak to rada pozriem
Odpovedať
@vitaz pokial ide o nabytok z masivu, tak jednoznacne by som sa obratila na nejakeho sikovneho stolara. No vobec neviem, ci je aspon zopar na slovensku, ktory sa venuju masivu, kedze dnes uz skoro vsetci vsetko riesia drevotrieskou
Odpovedať
k Javorine este pridavam M-Variant, maju pekne drevene nabytky, tiez tu v Profesionaloch najdes stolarov, co vyrabaju z masivu.
Odpovedať
A niečo vo vidieckom prevedení asi ťažko nájdem :/ ako vidím, všetko sú len moderné zariadenia a tie sa mi nepacia
Odpovedať
pozri túto stránku majú krásne veci https://www.nabytokmirek.sk/
Odpovedať
@vitaz hľadáš niečo takéto?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@jakino nie, ďakujem. Hľadám trošku niečo iné, ale tiež vintage style, ale skôr v bielej farbe :)
Odpovedať
Profilova fotka
@vitaz skúste pozrieť www.icomfort.sk, potom sk budete mať otázky máte tam kontakt... Tam je skutočné masívne drevo...
Odpovedať
@jakino veľmi pekný nábytok ;-) ;-) To máte vy?
Odpovedať
@natalyzero Zatiaľ nie. To sú fotky z jednej novej chaty na Kubínskej holi. Ale zvažujem, že si taký dám do našej drevenice...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Profilova fotka
@vitaz to je jedine na zakazku uz malo kto robi z tych velkych obchodnych retazcov masiv
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Ja mám od tiel to a všetko super https://www.tomano.sk/ celý nábytok máme a uplná spokojnosť
Odpovedať
Profilova fotka
Skuste pozriet tu https://www.estilofina.sk
Odpovedať
@vitaz podľa teba je kvalitný nábytok len z masívu?domov a potrava pre červotoč
Odpovedať
@vitaz vidim ze odporucania si tu dostal super. Ja ti este pridam drewmax.sk My sme nakombinovali nieco z nabytku mirek, nieco z icomfortu, nieco z drewmaxu. V tvojom profile mas skupinu Vranov, ak si ozaj z toho okolia tak www.icomfort.sk si mozes ist aj osobne pozriet do HE
Odpovedať
Profilova fotka
@klimover Dnes je tych moznosti ozaj kvantum, aj rozne ceny, rozne styly, zalezi co clovek chce, kolko chce investovat, ale teda vacsina ludi aj znamych meni styl nabytku po par rokoch takze treba si to rozmysliet, ci to chcem len na chvilu alebo na dlhsie obdobie.
Odpovedať
Ja som si väčšinu nábytku porobil sám z masívu. Chce to však dielňu a strašne veľa času, a môžem neskromne potvrdiť, že nie všetko z masívu je kvalita 🙂. Ale niečo sa pekne podarilo a mali sme aj červíky, ktoré som vykúril teplovzdušnou pištoľou. Dá sa vyrábať aj z hotovej škárovky s ručným náradím. Mám aj nejaké kúsky z borovice z Merkury Market, niektoré sú dobré, niektoré nie...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?