Kontakt na stolára z Poľska

Že vraj nie je problém-stolár z Poľska príde zamerať vstavané skrine, dvere, obložky -privezie materiál urobí montáž a cenovo je to oveľa lacnejšie ako u nás. Pošlite mi prosím na IP kontakt . Vďaka
Odpovedať
ahoj, ja teraz prerabam byt a chcela som tiez linku z polska, ideme tam do nejakeho studia, ktore nam odporucili znami, ze vraj usetrili minimalne 500€ na linke ako keby ju mali odtialto.tak potom napisem ako sme spokojny.
Odpovedať
to nieje problem ani na slovensku len treba najst toho spravneho stolara. neznamena ze ked je z polska tak je lacnejsia netreba zas zabudat ze kopec ludi ide do polska a tam uz riesi len cenu a nepozera na kvalitu. 80% stolarov ma material z polska a potom to je len uz o praci a ako clovek najde spravneho stolara a dohodne sa na cene pristupnej pre obe strany nemusi zhanat poliakov
Odpovedať
Svokrovci maju odtialto, velka spokojnost, ta ista linka v Decodome stala 3800 EUR bez spotrebicov a bez montaze. Tu ich to vyslo 1800 aj s montazou http://www.moroszczuk.eu/# Svokra ma bielu, vysoky lesk, vsetky dvierka maju ABS hrany (myslim, ze sa tak vola ta zaoblena hrana na dvierkach), velka spokojnost..
Odpovedať
ludia prosim vas, kde sa podel vas vkus na kuchyne, sak taketo kuchyne boli akoze trendy pred viac ako 10 rokmi. Uplne neprakticke horne skrinky, ktorych vyska je strasne mala (ak tam clovek odlozio 3 taniere tak to je moc a nie to este nejake pohare na vino) Výklopne kovanie nad vstavanou rurou su jedny z najlacnejsic, maximalna zivotvost pri beznom pouzivani je 5 rokov. mala poznamocka este ku kovaniam na zasuvkach pod varnou platnou, nechcem aby to zle vyznelo, ale clovek by mal vediet co kupuje a hlavne zaco to kupuje. radost s zoho ze mate lacnu kuchynu je len vasa nevedomost o tom co sa v nej nachadza ..tak teda pouzite zasuvky su dost hlucne samozrejme bez tlmenia, odvaluju sa na jednom koliesku a jedinou jeho vyhodou je cena. neviem ci tato kuchyna bola spravnou kupou, ale ak majitelia rataju s tym ze o par rokov budu musiet riesit tak potom to bola spravna volba.
Odpovedať
up - Ta kuchyna stala 1800,- Eur. Snad si nemyslis, ze chceli Blumi...;-) aj ked pravda zas je, ze o moc teda drahsie nie su...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 rokoch
Profilova fotka
Poraďte mi dobreho stolára ktorý mi vie urobiť obložkovú zárubňu aj posuvné dvere.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?