Hľadám kvalitnú posteľ, 180/200 cm, koženka alebo drevo

Profilova fotka
Prosím súrne hľadám postel, sťahujeme sa už o 4 týždne a ja som bezradná.. 8-( Ďakujem za všetky tipy.. Ešte ma zaujíma, či je problém s čalúnenou posteľou vytrepať ju na 8 posch,, samozrejme, že je len malý výťah...
Odpovedať
a čo tak ujo google
Odpovedať
@csina.. skus jmp postele, ja od nich mám a veľká spokojnosť
Odpovedať
Profilova fotka
@mia8 a aku mas postel? my sme sa tam boli pozriet, chceli by sme masiv, ale ten tak okolo tisicky... sice cesky vyrobca s talianskym menom "natuzzi", asi doveryhodny, postel krasna, len neviem, ci cena nie je prehnana, aj ked sme ochotni za nu tolko zaplatit... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@csina mimochodom v tom odporucanom jmp maju momentalne zlavy na niektore typy posteli - od 10 do 20% myslim... ja by som sla do dreva, ked uz kvalitnu postel a do co najtvrdsieho. to je overeny material, a prirodny ;-) este maju dobru refernciu postele od Jelinka, pripadne nabytok Jitona, vsetko ceski susedia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bibi78 mne sa v jmp tiež páčia, ale tie, čo ma oslovili majú príšerné ceny... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@csina no to ano, mna oslovila postel za 1100 eur po zlave, ale vpodstate by mala vydrzat aj niekolko generacii :-D , kdezto ta kozenka - je otazne - ale pochybujem, ze sa to neopotrebuje...
Odpovedať
Profilova fotka
@csina ja som si kupil calunenu u www.we-tec.sk maju lacne postele z nemecka a maju vela skladom niekde v Pukanci ale predajnu maju uz aj v BA a predava ich aj kopec predajni s nabytkom.
Odpovedať
@bibi78 my mame orech michelle, ano cenu majú vyššiu , ale nám sa to oplatilo, pekná postel, a kvalitná,
Odpovedať
Profilova fotka
@mia8 pekna, uz som aj na nu pozerala, myslim, ze ju maju priamo vystavenu, ale mne ako prva a jedina padla do oka Piazza 1 prirodny dub. Patri mezi najdrahsie, ale snad bude na cely zivot... ;-)
Odpovedať
@bibi78 krásna je :) určite neolutuješ:)
Odpovedať
@csina ja som objednala v ascu perfektnu postel kozenkovu -mali na výber viac druhov a farieb kozenky. Ma polohovatelne rosty, ulozny priestor a lozko je od zeme cca 60-65cm. Ja ju zboznujem. V akcii stala 1100E ale mozno je uz lacnejsa, uzdavno som nebola v ascu.. Je to nemecka postel.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@mia8 @bibi78 a čo vravíte na prípadný úložný priestor s výklopnými roštami? stále zvažujem, či s úložným alebo bez... muž chce bez, že aj tak budú periny v spálni na posteli...to nemá kto čo očumovať, ale ja by som tam rada zavrela aj náhradné periny, napr pre návštevy... @laila22 nepamätáš si názov??
Odpovedať
Profilova fotka
@ramoon práve dnes som na bilborde videla jednu z tých postelí a strašne sa mi páčila.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@laila22 ešte otázka...prišla v demonte? z koľkých kusov? my to potrepeme pešo na 8. posch, tak beriem ohľad na sťahovákov.. :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@csina ja osobne mam CLOU seda prisla rozmontovana zo 4 kusov + som si objednal do nej perinak co bolo rozmontovane tiez. Zmontovanie trvalo cca 30 min
Odpovedať
Profilova fotka
@csina Este som zabudol bolo to lahke vynosis si to aj sama. Najtazsi je matrac ten som si kupil v segume a rosty som bral z decodomu vyrobca FINES
Odpovedať
Profilova fotka
@csina no urcite si tam daj vyklopny rost co som si ja nedal a teraz banujem pretoze sa da vyklopit aj pevny ale ten matrac je dost tazky.
Odpovedať
Profilova fotka
@ramoon vďaka za tipy ;-)
Odpovedať
@csina vola sa Kristína a prisla v demonte.. rosty a matrace zvlast a potom bol celo a boky zvlast.. V pohode, to vynesiete na 8 poschodie.. A lahko sa skladala.. Ja ulozny priestor odporucam, aj neshcivavam periny denne, ale obcas ich schovám a dam prehoz, iba tak pre radost :-)
Odpovedať
@csina, my máme bez úložného priestoru a rošty máme pevné, pre hostí máme v druhej izbe sedačku s úložným priestorom a tam mám aj pre ne paplony aj vankúše. Bez úložného priestoru sa mi to celé zdá byť také vzdušnejšie.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@csina ja tiez zvazujem, dnes ju ideme objednat, takze mam este par hodin na rozmyslenie :-D . Uprimne povedane, uz niekolko rokov som nepotrebovala ulozny priestor pod postelou, resp. som sa obisla bez neho. Aj ja som planovala, ze by to bol ulozny priestor len pre nejaku extra deku alebo prikryvku, ale ako sa poznam, postupne by sa to zaplnovalo, lebo ulozneho priestoru nie je nikdy dost. A preto sa tomu asi radsej vyhnem, aby sme spali nad vzdusnym priestorom a nie ako na skladisku odlozenych veci ;-) Postel povazujem ako jednu z najdolezitejsich veci v byte, takze prirodne materialy, ukludnujuce farby a co najmenej nepotrebnych veci...
Odpovedať
Profilova fotka
no..tak sme dnes obzerali a vyberali a nakoniec sme sa rozhodli pre koženkovú vo We-tecu, má úložný s výklopným roštom...priznávam, po toľkom behaní za postelami, rozhodla aj cena... 590 s roštom a úložákom, bez matracov.. teraz zase beháme po matracových obchodoch a zvažujeme...šialené ceny... =-) |-| fakt je, že matrace nás výjdu asi viac, ako postel...
Odpovedať
Profilova fotka
@csina my sme na tom podobne, ale pretoze sme sa rozhodli pre masiv, tak verim, ze matrace by mohli vyjst menej :-D . tiez zvazujeme ake. zatial mam latex alebo pruzina - uzsi vyber ;-) :-D , ale aky, to uz netusim... asi pojdeme obzriet materasso...
Odpovedať
@bibi78 a kde ste nakoniec kupili tu postel a ako vyzera? aj ja som nazoru, ze radsej poriadna, ako tie nekvalitne veci.
Odpovedať
Profilova fotka
tak už máme aj matrace..obehali sme všetko možné aj nemožné-.a nakoniec sme zobrali pružinový, bonell... z Jysk s 15 ročnou zárukou a 50% zľavou :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherryblossom v jmp na vajnorskej. je to prirodny dub a vyzera skvele :-D zalezi od vkusu, ale mne padla do oka hned, vola sa Piazza a mame ju v prevedeni 200x220 :-) , uz sirsia sa nedala, takze sa budeme musiet potlacit :-D ...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?