Zlacnejú stavebné materiály v roku 2009?

Myslite, ze stavebne materialy v roku 2009 zlacneju kvoli poklesu vystavby?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja veeeeelmi dufam, ze ano, ze ceny pojdu dolu.....ale zas uvidime,ze co pride s eurom, ci nam nakoniec nepadnu usta dolu :-. Ale kvoli financnej krize nie su prognozy na rok 2009 pre ludi moc ruzove... :-( My sa chystame zacat stavat na jar, tak uvidime ake budu ceny.
Odpovedať
dufajme, ze kvoli krize ceny padnu... ved uz nie je taky boom
Odpovedať
tatial padaju len ceny bytov!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( fnnnuuuuuukkkkkkkkkkkkkk
Odpovedať
skuste v CR. tam uz padaju aj ceny materialov
Odpovedať
uvidime v marci,ale nebude to az taky pad.stavat sa bude stale!!! :-D
Odpovedať
uvidime. uz nie je tolko investorov, ale nechajme sa prekvapit. cim viac pojdu ceny dolu, tym lepsie :-)
Odpovedať
dufame tiez ze poju dole. budem sa aj modlit. teda najskor sa naucim... ale snad aspon trsoku lebo je to strasne
Odpovedať
oni vlastne uz zlacneli a to tridsatnasobne... ;-)
Odpovedať
inkinka - ako to myslis?
Odpovedať
no ze tehla nestoji co ja viem 120,- ale 3,99€ myslim ze to myslela takto ;-) ;-) ze klesli inak sa na to pozera nie :-D :-D :-D
Odpovedať
aha, lenze klesli aj nase stavy uctov :-D
Odpovedať
ano myslela som to tak, ze klesla cifra pred znakom eura (preto ten usmievacik )a takuto odpoved som aj cakala, ze mi niekto da, na e-filip by sa urcite nejaky taky chlapik nasiel. Ale vazne, otazka o poklese cien materialov padla v jednom slovenskom denniku koncom roka, ale bola bez odpovede a v HN som citala, ze aj stavebne firmy pojdu s cenami dole...No a ty luciferova hovoris, ze v CR uz padaju
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
..no ak by teda aj ceny neklesli, tak by mohli aspon dobre zlavy dat, aby nas stavbychtivych neodradili od nasich snov mat vlastne domceky, no nie?! x-)
Odpovedať
no neviem dost dobre z coho prameni vas optimizmus,ze ceny stavebnych materialov zlacneju?
Odpovedať
nó ja si nemyslím že ceny pôjdu dole..skôr si myslím že o tri mesiace po conecu sa to začne..každomesačné zdražovanie :-(
Odpovedať
Teraz sa oplatí stav.mateiál kupovať z čiech alebo z maďarska.Ja som kúpil na celý dom z maďarskaporoterm 38 pero+drážka za cca.33,00 Sk bez DPH.Ani doprava nie je drahá.
Odpovedať
cena dlazby, ktoru som mala vybranu v minulom roku do domu, vrazstla takmer o 100 skk na m2. ]-( vzhladom na to, ze sme to dohadovali este koncom roku 2008, tak nam daju povodnu cenu.
Odpovedať
cena je priamo umerna dopytu, ak nastane pokles, ceny pojdu urcite dole a obzvlast na Slovensku su obrovske rezervy 8-( PS: ja som na Morave kupil Isover Domo 180 za 130 Sk (vratane DPH) za m2 (u nas je bezne bez zliav cca 360 Sk)
Odpovedať
Profilova fotka
no, betonárky dávajú zľavy... predtým nechceli...
Odpovedať
Profilova fotka
trial,ahoj prosim ta a mozes mi dat nejaky kontakt alebo net adresu na toho predajcu tych tehal porotherm z madarska?dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja by som poprosila,trial. :-)
Odpovedať
monka75 a ejco kontakt som Vám poslal cez internú poštu.Opravil som aj e-mailovú adresu.
Odpovedať
Ahoj Trial, mohol by si aj mne poslať ten kontakt na toho predajcu porothermu z maďarska? Ďakujem
Odpovedať
trial IP
Odpovedať
Profilova fotka
trial, dakujem za ochotu pomoct.
Odpovedať
Profilova fotka
trial aj ja velmi dakujem,napisala som ti IP :-)
Odpovedať
ejco napísal som ti IP aje-mail na tvoju adresu.
Odpovedať
Ahoj trial, mohol by si aj mne poslať ten kontakt do Maďarska? ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
trial, aj mne, prosiiiiiiiiim x-) x-) x-) x-) Vdaka
Odpovedať
No poprosim o ten kontakt na ten porotherm aj ja. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?