Menu Forum

Rozpočet na bungalov Eko 104

31. jan 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
kutajovci
4
Registrovala sa 20. augusta 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 4 príspevky. Má 7 priateľov. Okres Banská Bystrica.
fotoportrét
fotoportrét
kutajovci
4
Registrovala sa 20. augusta 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 4 príspevky. Má 7 priateľov. Okres Banská Bystrica.
 Staval niekto tento bungalov? potrebovala by som nejaké info za kolko zhruba eur sa dá postaviť - murovaný svojpomocne nie firma, 10 na 12,5m
22. aug 2013 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
cvoky8
42
Registroval sa 12. septembra 2012 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridal 826 príspevkov a 1 album. Má 17 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
fotoportrét
fotoportrét
cvoky8
42
Registroval sa 12. septembra 2012 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridal 826 príspevkov a 1 album. Má 17 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
 svojpúomocne.. tak 40-50tis.euro.. kompletka podla toho aké veci v nom chceš.. aká strecha, aké okná, aká krytina, aké kúrene, aký energetický štandart.. treba to trochu viac rozviest nech sa dá spraviť kalkulácia emoticon
23. aug 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
diablo2728
Registroval sa 11. júla 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 31 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
diablo2728
Registroval sa 11. júla 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 31 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Bratislava.
 Tiez sa mi najviac paci tento domek. Je jednoduchy a tiez dobre dispozicne rieseny cize dufam ze by nemal byt ani nejak extremne narocny na vystavbu a tym padom cenu vystavby. Ja by som sa rad zmestil do sumy okolo 80 tis. s tym ze co by som vedel ja alebo znamy by sa robilo svojpomocne a odborne cinosti by robili firmy(zivnostnici). Tie odborne veci by boli hlavne rozvody(vody, kurenie, plyn, elektrika), strecha, okna, fasada, zateplenie. Zaklady a murovanie by som chcel robit svojpomocne ako aj dlazby, obklady, podlahy.

@cvoky8 kedze vravis ze na presnejsiu kalkulaciu potrebujes nejaky blizsi popis tak tu je to co by som ja chcel pouzit pri vystavbe:
Tehla: Porotherm 30 brusena + 15cm EPS, nosna stena 20cm, priecky 11,5cm + vnutorne omietky a biela farba
Strecha: klasicka Ackova drevena strecha so schodmi na povalu ale bez pochodzneho podkrovia + skridla Bramac Klasik Cierna + zateplenie strechy 20 cm
Okna: plastove 5 komorove - trojsklo
Fasada: tomuto sa nerozumiem cize si necham poradit emoticon - do ceny rataj priemer
Vonkajsi obklad: tak ako je na obrazku - cena=priemer
Podlahy a obklady: 10-15€/m2
Sanita: pocitam naklady okolo 1000€ - 1500€
Ostatne: komin, podlahove kurenie, kondenzacny kotol, geberit

Urcite som aj na velmi vela veci zabudol ale tak snad na nejaky hruby odhad by to mohlo stacit. emoticon
Myslis ze je mozne sa zmestit do tych 80tis.?
28. aug 2013 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ohen10
5
Registroval sa 10. júna 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 177 príspevkov. Má 4 priateľov. Nitra, okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
ohen10
5
Registroval sa 10. júna 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 177 príspevkov. Má 4 priateľov. Nitra, okres Nitra.
 mohol by tu niekto kto toto stavia, staval rozpisat rozpocet?orientacny aspon...
23. jan 2014 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martin25
19
Registroval sa 8. septembra 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 366 príspevkov. Má 21 priateľov. Okres Nitra.
  • Už bývam v dome
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
martin25
19
Registroval sa 8. septembra 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 366 príspevkov. Má 21 priateľov. Okres Nitra.
  • Už bývam v dome
    okres Nitra
 dobry bol som pozret 2 taketo domy a jednych vysiel komplet 85000e a druhych 54000e.vazne zalezi natom ake zlavy si viete vybavit a ci ste zrucny a vedeli by ste si robit vacsinu sam.aj mi uz mame projekt tochto domu len vo vacsej verzii a ked sme si robili rozpis materialu a vsetkeho okolo stavby dlazba sanita parkety kuchynska linka a vyslo na to niejak okolo45000-50000.
31. jan 2014 o 20:56  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to