Menu Forum

Postavim dom Opimal 1439 do 80 000 eur?

9. júl 2015  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
sysell
19
Registroval sa 22. júna 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 2935 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Martin.
fotoportrét
fotoportrét
sysell
19
Registroval sa 22. júna 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 2924 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Martin.
 Ja mam Junior 052 a tam pisu material za 57600€. Mam sice upraveny ale stal ma zatial komplet 50k. Robosi robili mury, strop, priecky, schody, strechu- komplet krtov skridlu, osadili okna, vodu, kurenie podlahove a radiatoy a rozvod plynu. Vsetko ostatne som robil sam. Navyse je tam este krb co nebolo lacne.
Este mi ostava lepidlo a farba na fasadu, zarubne a plavajuce podlhy jedno umyadlo, kotol s bojlerom a dom je hotovy. Talkze do sumy co pisali za material sa zmestim v pohode a s robotou.
Snazil som sa setrit ale zase kupovat kvalitne veci, schiedel, geberit, velux, slovaktual..

Myslim ze za 80 je to na hrane ale zase si uvedom kolko je na tom roboty, ja to staviam intenzivne roka pol v podstate kazy den sobota nedela - do roboty nechodim a je to uz na zdravie a rozum. AK das robit veci robosom tak sa peniaze rycho pominu.
15. dec 2014 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michalkosice
Registroval sa 9. februára 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 29 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
michalkosice
Registroval sa 9. februára 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 29 príspevkov.
 surovou svojpomocou, lacny material, bez oplotenia, bez zariadenia, bez akejkolvek upravy okolia a ak poznas tych spravnych ludi...inak tazko...treba si uvedomit aj to ze neni velmi mudre sa uplne vymlatit z penazi treba mat financnu rezervu
9. júl 2015 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to