Postavim dom Opimal 1439 do 80 000 eur?

Zobraz úvodný príspevok
Zdravim,chystam sa stavat tento dom: http://www.eurolineslovakia.sk/sk/pro... Moja otazka je. Postavim to za tie peniaze? S tym ze budem robit cenove ponuky,vyberove konania,nieco svojpomoc. Murara mam kamosa,spravi cenu,no nie zadara. Dalej elektrikar,kurenar,vodar,strechar v rodine-za bagatel robota,zlavy na material. Oknar zlava cca 40%. Malovka,sadrokarton zadara robota. Chyba obkladac a mozno dalsie profesie. Ponahlat extra sa s tym nemusim. Poprosim info zo skusenosti,nie teoreticke. Vdaka. :)
Odpovedať
Ja mam Junior 052 a tam pisu material za 57600€. Mam sice upraveny ale stal ma zatial komplet 50k. Robosi robili mury, strop, priecky, schody, strechu- komplet krtov skridlu, osadili okna, vodu, kurenie podlahove a radiatoy a rozvod plynu. Vsetko ostatne som robil sam. Navyse je tam este krb co nebolo lacne. Este mi ostava lepidlo a farba na fasadu, zarubne a plavajuce podlhy jedno umyadlo, kotol s bojlerom a dom je hotovy. Talkze do sumy co pisali za material sa zmestim v pohode a s robotou. Snazil som sa setrit ale zase kupovat kvalitne veci, schiedel, geberit, velux, slovaktual.. Myslim ze za 80 je to na hrane ale zase si uvedom kolko je na tom roboty, ja to staviam intenzivne roka pol v podstate kazy den sobota nedela - do roboty nechodim a je to uz na zdravie a rozum. AK das robit veci robosom tak sa peniaze rycho pominu.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
surovou svojpomocou, lacny material, bez oplotenia, bez zariadenia, bez akejkolvek upravy okolia a ak poznas tych spravnych ludi...inak tazko...treba si uvedomit aj to ze neni velmi mudre sa uplne vymlatit z penazi treba mat financnu rezervu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?