Oplatí sa ísť nakupovať materiál do zahraničia?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, viem že sa tu toho už o cenách materiálu popísalo veľa ale doba ide stále vpred a ceny sa menia.. Chcem sa hlavne opýtať či sa ešte stále oplatí ísť nakupovať materiál do zahraničia, mám namysli hlavne ,maďarsko a českú rep. Napr. na jednej inzertnej stránke som našiel ponuku na stavebný materiál za dobré ceny, napísal som im a na moje prekvapenie mi urobili takú cenovú ponuku že som sa teda veľmi prekvapil.. Stavebniny sú v čechách v mestečku Pristoupim, ponúkli mi zľavy okolo 40% oproti katalogovým cenám a dopravu zdarma.. Nemáte s nimi náhodou niekto nejakú skúsenosť?? Ide totiž oto, že sa mi tie ceny zdajú až príliš nízke. Tu mi v okolitých stavebninách vedeli dať zľavy tak 20% a aj to bez papiera.. Prosím ak s nimi máte niekto nejakú skúsenosť, prípadne ak niekto viete o nejakých stavebninách kde je ten materiál tiež za dobré ceny a sú overené, dajte mi prosím vedieť. Ide mi hlavne o Ytong a Bramac.. Som z okresu Levice... Veľmi pekne Vám všetkým zatiaľ Ďakujem.....
Odpovedať
Profilova fotka
a nejaky kontakt na tu ich slovensku pobocku? maju aj www?
Odpovedať
ups: pozri IP
Odpovedať
ahoj, aj ja chcem teda na slovenskú pobočku, prosím prosím ;-) Jana
Odpovedať
môžeš dať kontakt na slovenskú pobočku aj mne? dík.
Odpovedať
jani74, provozni: pozrite IP
Odpovedať
Pomerne lacná je aj pezinská tehla, rozvoz po celom Slovensku v cene a začínajú vyrábať aj brúsenú tehlu, lepidlo v cene a dávajú 40 % zľavu. Ak chceľ kontakt ozvi sa na IP.
Odpovedať
Ak chceš kontakt ozvi sa na IP. :-o :-o :-o
Odpovedať
trial: tiez by som ta poprosil na kontakt na tu slovensku pobocku, dakujem
Odpovedať
trial: prosim ta posles aj mne kontakt na slovensku pobocku? dakujem :-)
Odpovedať
Ja som si dávala urobiť rozpočet na tehly heluz plus v ČR,na obvodové 36.5 to vychádza 23 kč bez DPH,,na 30tky 21 kč bez DPH,a 11,5 na 19 bez DPH už po zľave tak neviem či sa oplatia ale myslím že je to dobrá cena ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
odporucam stranku www.123dopyt.sk zadate dopyt a uz len cakate na ponuky ja som tak kupil krov o 1500 eur lacnejsi ako u nas v NR. Je to zadara netraba nikam chodit a oni to rozposlu po celom Slovensku.
Odpovedať
Mam super stavebniny, odkial berieme material na cely dom.... tam nam dali naj ceny :-) ... poslem do IP kto ma zaujem...
Odpovedať
Článok sa načítava...
tiež mam dobre skusenosti s 123dopyt
Odpovedať
Aj my!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
prosim ak niekto vie o dobryhc cena ytongu v madarsku alebo aj u nas napiste mi :-)
Odpovedať
prosim ak niekto vie o dobrych cena ytongu v madarsku alebo aj u nas napiste mi :-)
Odpovedať
včera som našiel toto: http://www.stavebniny-levne.cz/ytong-... sú tam veľké zľavy ale nemám o nich nijaké referencie tak treba asi zistiť
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja vas prosim,ked viete o dobrých cenach tehál alebo ytong tak sem s tým dakujem ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?