Eko 120 do 10tis. základy?

Profilova fotka
Zvládneme do 10tis. € postavit do 1m základy (Eko 120) - svepomocně?? Prosím o radu. .
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Dobry vecer my sme stavali bungalov 13,5x10 tri rady tvarnic, zaklady na 1meter okolo celych zakladov nopova folia vo vyske 1,5metra salung robeny z xps 80mm lepeny pur penou a vyslo nas to 5500eur svojpomoc samozrejme zaklady boli kopane mini bagrom a kamennu drt medz dt davalo unc takze este aj usetrite.len pozor na darmozracov
Odpovedať
Profilova fotka
@martin25 Ok, velmi pěkně Vám děkuji za odpověď, velmi nám pomohla... Budeme mít 10tis. a na zbytek si bereme hypo, což znamená, že musíme vytáhnout do 1m základy....
Odpovedať
@mac1nka Zdravim, vy musite mat urobene zaklady + min. do 1 m vysky postavene obvodove a nosne mury. Len tak je to mozne zapisat ako rozostavanu stavbu na LV, co vyzaduje banka pre hypo na stavbu domu...
Odpovedať
@mac1nka ahoj, co to mas za udaje? Ved eko 120 je preto 120, lebo ma 120m2 uzitkovu plochu..a ty mas 97,99m2..alebo ten tvoj dom bol na nejakej kúre u projektanta ? A zaklady postavite do 10000 eur bez problemov, pokial mate rovinaty teren..k projektu ste predpokladam dostali vymer vykaz, ci? Podla toho sa vies orientovat..
Odpovedať
Profilova fotka
@4wowa4 je to předělaný projekt (od projektantky), zmenseny je, proto jsou takove údaje.. Jinak rozpočet nemáme, jen tak odhadem, což budeme muset udělat, ale to až bude Postaveny do 1m.
Odpovedať
Urcite postavis ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Pred týždňom som dokončil základy všetko svojpomocne 2 rady Dt 52 kubíkov betónu A vyšlo to 6tis 14,5x9
Odpovedať
Profilova fotka
Děkuji moc za názory! !!! 😀 Jsem ráda, ted ještě aby se zbytek dal postavit za 50tis. 😆! !
Odpovedať
@mac1nka ak môžem, tak ti poradím, zájdi na www.domzamilion.com :) super stránka, kontaktuj bud e-mailom alebo telefonicky majitela blogu (Tomáša), a požiadaj ho výmer výkaz k tomuto domu. Je to super človek, ochotný, rozumie sa do problematiky a vieš s ním konzultovať všetko ohľadom tohto domu, pretože je tvorcom projektu. On ti prepošle výmer výkaz kde budú uvedené jednotlivé ceny samozrejme na kľuč. No ak od nich odpočítaš cenu práce, aspoň budete vedieť na čom ste :) a samozrejme ak si zoženieš materiál lacnejšie, čo sa naozaj dá, tak si na tom ešte lepšie. Za 60000 € plus mínus by sa to dalo zvládnuť, ale fakt budete musieť pozerať na každý cent..ja budem stavať EKO 104 plus a rozpočet na kľuč mam 83000 €...držím palce..potom píš ako Vám to ide a za koľko ste čo zvládli..
Odpovedať
Profilova fotka
@4wowa4 ok Děkuji moc, jinak tu stránku znám, dost jsem se zajímala o pár věcí a z teto stránky mi bylo odpovězeno na par otázek a jinak jsem koukala, že Eko 120 by měl na klíč vyjít tak za 75 tis. což znamena ze by nám to snad mohlo vyjít. . I zateplení už máme bokem, tak snad. .. 😉
Odpovedať
@4wowa4 Zdravim nas vysiel eko 104 plus 60000e.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@martin25 Tvrdá svojpomoc:? ;-)
Odpovedať
@avantime Tak to hej ale po 7 mesiacoch sme sa stahovali.
Odpovedať
@martin25 7 mesiacov ? prosím pošli mi návod, niečo podobne mám v pláne aj ja na budúci rok...Ja som si dal za cieľ 6 - 9 mesiacov... Skvelá práca..pekné bývanie Vám prajem
Odpovedať
@4wowa4 10juna sa zacali kopat zaklady a 8 januara sme boli nastahovany, ale poviem vam som zniceny a ostarnuty minimalne o 10 rokov zas z druhej strany mi to zato stalo:)dakujeme
Odpovedať
Profilova fotka
@martin25 wau! ! Kéž by nám to šlo Taky tak rychle, jak jsi to zvládal, však jsi musel chodit do práce taky. . To jsem zvědavá na nás!!
Odpovedať
@mac1nka no tak chodil som aj do roboty fungovalo to tak ze pred robotou na dom ked som isiel na nocnu po nocnej zas rovno na dom do 9 vecera a potom som odpadol a rano zas na dom a staaaale takto dookola. Pisal som si hodiny kazdy den kolko som tu bol a po nastahovani som to spocital a prekrutil ocami:)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?