Cena O120 alebo L110 cez zivnostnikov

Ahojte, Staval prosim niekto v poslednej dobe jeden z tychto domcekov na zapade, okolie GA cez zivnostnikov, respektive hrubu stavbu cez firmu a zvysok cez zivnostnikov? Vedeli by ste mi napisat kolko vas realne vysla stavba na komplet? Dakujem
Odpovedať
@marselino7 hrubá stavba komplet s prípojkami 80k
Odpovedať
@insed ktorý z týchto projektov staviaš? Nie je tá cena za hrubú stavbu vysoká? Aký máte celkový rozpočet? Ďakujem
Odpovedať
@marselino7 mám O120G, teda aj s garážou. Cena vysoká nie je, je to kus domu a materiál som dával ten vyššej kvality. Cena je už aj s anhydridom a stierkami. Už len podlahy, nábytok a kotol a môžem bývať
Odpovedať
@insed Ahoj, takže potom máš ale holodom a nie hrubú stavbu a to je trochu rozdiel...v tom prípade to je ok cena. A kde presne staviaš?
Odpovedať
@marselino7 v Martine. Cena je fakt ok, pričom v dnešnej dobe sa nedá cena majstrov zjednávať. No namakal som sa aj sám, a dooooosť. ale stojí to za to.
Odpovedať
@insed no mne ide prave o realnu cenu cez zivnostnikov, nakolko nemam vela casu tam robit sam...
Odpovedať
@marselino7 pokiaľ budeš stavať bez garáže, tak ako som písal, cca 80k. Ja som si robil iba základy a platňu, ostatné všetko živnostníci. Ešte elektrinu sám, keďže som elektrikár 🙂 Samozrejme, cena je bez vonkajšieho zateplenia, to plánujem až na jar.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?