85m2 sadrokartón s materiálom a prácou za 3820e nie je to veľa?

Prosím robili nám sadrokartón komplet 85m2 a zaplatila som 3820eur. Nie je to veľa? či môžem byť spokojná?Ďakujem za príspevky.
Odpovedať
@katkakon ked si zu zaplatila moze to byt jedno. Inak je to vela. Ja mam 150 m2 - material som si zohnal sam - sadrokarton hrubsi 18 mm, dvojita konstrukcia z RIGIprofilu, , finalna uprava s Rimano Final (ci ako sa vola) a cele to stalo do 3 tis, rusim ze 2800. Teba stal m2 cca 45 eur, co je brutus. 1 doska 1,2 x 2 m co je cca 2.4 m2 ci protipoziarna, ci do vlhkeho prostredia stoji cca 11 Eur, na 85 m2 ich treba cca 38, nech 40 keby nieco.. co je cca 440 Eur. profili nie su drahe na tych 85m2 tak mozno 300 - 400 Eur, podla riesenia a typu uchytenia... plus nejake TEXy a skrutky do sadrosa. Material nemohol stat viac ako 900 Eur.
Odpovedať
Profilova fotka
My sme platili za 160m2- 3 000 eur, vratane materialu. A to sme navybrali najlacnejsich,ale odporucanych. Ale my tam nemame vatu, ide iba o dvojitu konstrukciu + sdk
Odpovedať
u nas to bolo 75 m2.. konstrukcia (ud,cd)folia sadrokaron.. robota 1020 a matros 560e.. jedna miestnost z toho bola kupelna
Odpovedať
@katkakon Rovna stecha, podhlady, sikminy, okna...? Vsetko zavisi od toho
Odpovedať
Profilova fotka
@katkakon všetko záleží od toho, čo to bolo za konštrukciu ako píše sysell. či je to priečka, stropy rovné bez izolácie, podkrovie/či tam boli nejaké vikiere alebo strešné okná, kde sú detaily, ktoré to o niečo predražia. či tam bola izolácia /aká kvalitná a hrúbka/, parozábrana /aká/. takto je to len strieľanie do vzduchu.
Odpovedať
@cuthalion ano ovplivni to cenu ale budme uprimni pri 85m2 a cene 3820...aj so sikminami a neviem cim myslim ze hooodne vela. Ja som dal za 130m2 (cca 30m2 sikmin a 100 rovny strop + izolacia 8cm-tu som mal kupenu) aj so schodami na povalu (fakro) 2500e
Odpovedať
Profilova fotka
@rasto7764 ja viem, že to je veľa :-) len chcem vedieť, či ich odrbali moc alebo ešte viacej :-D
Odpovedať
Prednedavnom sme riesili malu zakazku, pre dvoch majstrov. 20m2 stropu zmaknute za jeden den. V cene raster na SDK, jednoplastovy SDK hr. 15mm, presadrovane, vybrusene, akryl po okrajoch a finish Cena komplet 380€.
Odpovedať
Max 1600,,,, a to by som bol nadmieru spokojny keby mi niekto tolko zaplatil, sorry odrbali ta
Odpovedať
Nas vyslo 130m2 rovneho stropu 2200eur.
Odpovedať
Profilova fotka
Rovné stropy bez tepelných izolácií robíme aj s materiálom od 16€/m2.Šikmé od 20€ /m2.Dosť záleží od komplikovanosti a napájania rohov šikmín atd, tam sa používajú pomerne drahé pásky a je to rádovo pracnejšie ako 90°uhol.
Odpovedať
@antonmesaros všetko bolo rovnéstropy akurat asi 9m2 je šikmina.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@cuthalion bez izolácie a asi 9m2 sikmina ináč všetko rovné.
Odpovedať
Profilova fotka
@katkakon tak to ťa strašne ale strašne odrbali ! materiál na takýto strop by ťa stál tak 600 Eur, práca 10-12 Eur/m2, takže by ste sa mali dostať do ceny 1500-1600 Eur. toto je masaker cena, čo ti dali. to sú tie veci, keď sa vopred nedohodnú podmienky.
Odpovedať
Profilova fotka
@katkakon To je mi vás ľúto .Ceny ako vo Viedni.
Odpovedať
poradte mi dakoho aj ja si chcem takto zarobiť :-D
Odpovedať
My sme mali 120m2 v podkrovi takze to bolo o nieco zlozitejsie a platili sme material 600 a praca 1700
Odpovedať
aspon to bolo s blockom? :)
Odpovedať
čo tam dávali zlaté šroubíky? Teda niektorí majstri sa vedia naceniť a ľudia im to zožerú....
Odpovedať
A dufam ze to bolo este aj bez faktury.Asi by ma j..lo keby mi zahlasia takuto cenu.To ste nemali dopredu cenovu kalkulaciu?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som si dala robiť cenovú kalkuláciu - cena materiál 7 eur/m2 + práca tiež 7 eur/m2. Síce si to budeme nakoniec robiť sami, ale aj tak si platil neskutočne veľa.
Odpovedať
Profilova fotka
@katkakon No ak mas vsade nehorlavy a v kupelni este k tomu impregnovany...moze to byt.A isto nemas rovne plochy len.
Odpovedať
@katkakon ja som si robyl sam sadrokarton tiež 85m2 takže len material 560E
Odpovedať
@martix123 rátaš do toho aj skl.vatu,či?
Odpovedať
@marta2610 tá tam 100% nie je zarátaná ...
Odpovedať
@marta2610 nie len čisto sadrokarton nakomplet+ konštrukcia a parozabrana. Izolacia material stal cca950eur na hrubku 31cm
Odpovedať
@matusiak nehorlavy je asi na 2m štvor. a ano rovne steny.
Odpovedať
Profilova fotka
@katkakon aha,tak potom to je vela.
Odpovedať
Profilova fotka
@katkakon a izolacia ziadna?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?