Menu Forum

1000EUR/m2

23. jan 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
mike80
1
Registroval sa 5. novembra 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 10 príspevkov. Okres Piešťany.
fotoportrét
fotoportrét
mike80
1
Registroval sa 5. novembra 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 10 príspevkov. Okres Piešťany.
 Ahoj, ked sa pre orientacnu kalkulaciu udava cena 1000EUR/m2 jako je to myslene ? za zastavanu plochu, uzitnu alebo podlahovu ??
dik M.
14. jan o 17:09  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
topvideo
318
Registroval sa 4. augusta 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 2203 príspevkov. Má 107 priateľov. Okres Topoľčany.
fotoportrét
fotoportrét
topvideo
318
Registroval sa 4. augusta 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 2203 príspevkov. Má 107 priateľov. Okres Topoľčany.
 trocha optimizmu, u mňa cca 600€/m2, všetky práce robili živnostníci, materiál som si zháňal sám
15. jan o 10:28  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
horsey
Registroval sa 26. mája 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 359 príspevkov. Má 1 priateľa. Borinka, okres Malacky.
  • Už bývam v dome
    Borinka, okres Malacky
fotoportrét
fotoportrét
horsey
Registroval sa 26. mája 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 359 príspevkov. Má 1 priateľa. Borinka, okres Malacky.
  • Už bývam v dome
    Borinka, okres Malacky
 @marek5391 zle polozena otazka, je tam tolko premennych a u teba nezadanych parametrov, ze akakolvek odpoved nema zmysel
23. jan o 19:38  •  už býva v dome  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danculd
27
Registroval sa 6. januára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 1119 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
danculd
27
Registroval sa 6. januára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 1118 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Žilina.
 Ak neurobis nejaku hovadinu (napr. prilis hrube murivo), tak za uzitkovu. Tzn. zastavana minus obvodove mury a priecky. Keby to bolo za zastavanu, tak poschodove domy by boli opticky super lacne emoticon.
14. jan o 17:28  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aag_studio (41 r.)
Architektúra
Ing. arch. Radoslav Novák PRO

Služby - architekti, projektanti, dizajnéri, znalci, finančné služby a reality - Okres Prešov
PRO Shop: 12 inzerátov
10

“Tak a nazaver PRO posledna reklama mojho studia. Pevne verim, ze niektorych to oslovi a do buducnosti sa stretneme pri zaujimavych a odvaznych navrhoch a projektoch. Prajem pekny vecer. https://www.facebook.com/aagstudio/ https://www.aagstudio.eu ...Less is more...”
(Pred 10 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
aag_studio (41 r.)
Architektúra
Ing. arch. Radoslav Novák PRO

Služby - architekti, projektanti, dizajnéri, znalci, finančné služby a reality - Okres Prešov
PRO Shop: 12 inzerátov
10

“Tak a nazaver PRO posledna reklama mojho studia. Pevne verim, ze niektorych to oslovi a do buducnosti sa stretneme pri zaujimavych a odvaznych navrhoch a projektoch. Prajem pekny vecer. https://www.facebook.com/aagstudio/ https://www.aagstudio.eu ...Less is more...”
(Pred 10 mesiacmi)

Je to realizacna cena podlazia vratane murov (obvodove nosne, vnutorne nosne, priecky atd.) Ak su 2 podlazia, tak 2x plocha kazdeho podlazia, resp. sucet plochy oboch podlazi.
14. jan o 23:15  •  www.aagstudio.eu  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cache
Registroval sa 28. marca 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 755 príspevkov. Báhoň, okres Pezinok.
fotoportrét
fotoportrét
cache
Registroval sa 28. marca 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 755 príspevkov. Báhoň, okres Pezinok.
 Malo by to tam byt uvedene, ale zvacsa je to za m2 uzitkovej plochy, cize ak je uzitna plocha 120m2 tak je to 120000 eur.
Ale to je len velmi hruby orientacny vypocet, lepsia suma je ked sa spravi presny polozkovy rozpocet, ale nakoniec aj to bude malo, pretoze taketo pocty nikdy neobsahuju peniaze na finalne terenne upravy, oplotenia, spevnene plochy, atd atd..
15. jan o 01:11  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nesske
Registroval sa 12. januára 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 153 príspevkov. Okres Košice-okolie.
fotoportrét
fotoportrét
nesske
Registroval sa 12. januára 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 153 príspevkov. Okres Košice-okolie.
 cache, nemyslim, ze je to malo.
pretoze ty to vies aj za menej ako 1000 dat, napr. za 900 a potom ti naozaj ostane par tisic na upravy pozemku a plot, myslim jednoduchy plot, nie nejaky 2m betonovy, ci z gabionov emoticon
15. jan o 07:55  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ernestsk
Registroval sa 11. januára 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 40 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Skalica.
fotoportrét
fotoportrét
ernestsk
Registroval sa 11. januára 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 40 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Skalica.
 no ja tiez si myslim, ze je to blizko 600-700 za meter, v standarte, resp miernom nadstandarte.
pozor, nie tak, ze aha pekna umyvacka, 800eur, beriem.. ale s rozumom.. (len priklad)
23. jan o 13:08  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marek5391
Registroval sa 23. januára 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 5 príspevkov. Okres Spišská Nová Ves.
fotoportrét
fotoportrét
marek5391
Registroval sa 23. januára 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 5 príspevkov. Okres Spišská Nová Ves.
 Ako by podla vas veľmi zhruba vyšla cena za m2 ak by bolo z podstatnej časti svojpomoc? a materiály lacnejšej alternatívy (a čiastočne bez dph) ? lebo občas počúvam o ľuďoch čo postavili fakt lacno svojpomocne no iní vravia že nemožné. Jednopodlažný. podpivničený ? Teda z podstatnej časti len za materiál ? ( výška miestnosti do 2.4m). Viem že je to veeeeelmi ťažko takto odpovedať ale ide mi len o názory resp. skúsenosti. Momentálne mam starší dom no uvažujem o novom.
23. jan o 19:23  •  Páči sa mi to