Výmena stresnej krytiny

Dobrý den, poradíte mi od akého výrobcu si dať urobit strechu?? Skridloplech Ruuky, Blachotrapez, Maslen, Lindab...
Odpovedať
Profilova fotka
Podľa toho, čo si vymenovala predpokladám teda, že uvažujete len nad plechovou strechou? Máte vybraté aj presnejšie, že ako by mala vyzerať? My sme akurát vlani kupovali Ruukki. Tiež ale rozhodovanie nebolo také jednoduché, ale som rád, že sme nakoniec takto vybrali.
Odpovedať
@ferdy My sme to nedávno riešili tiež a nakoniec vyhral Lindab. Všetko aký čert, taký diabol 🙂 . Rovnaká hrúbka plechu, pozinku, náteru,... stojí u všetkých takmer navlas rovnako. Dali sme preto prednosť SK výrobcovi. Ruuky sa nám v porovnateľných kategóriách videl predražený o cca 20 % oproti ostatným. Ozaj, nevieš poradiť šikovnú, no lacnú partiju na montáž plech. krytiny?
Odpovedať
@petersd tuším aj maslen je slovenská firma.
Odpovedať
Áno chceme plechovú, máme 100 ročný dom a nechceme ho zaťažovať. No máme ponuku na ruukki a na Blachotrapez na lindab a Maslen cakame. Blachotrapez je o polovicu lacnejsi ako ruukki podľa tých ponúk čo sme dostali ale neviem či mám veriť krytine Blachotrapez či je taký nekvalitný alebo ruukky predrazena. Máte skúsenosti s krytinou Blachotrapez Diamond Eco plus ??
Odpovedať
Aku krytinu ste mali doteraz? Pytam sa kvoli hmotnosti.
Odpovedať
Falcovany plech
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?