Viete odhadnúť čo by to stálo. Viac v príspevku.

Profilova fotka
Takze mame zaujem o tuto budovu- zevraj "kolos" :-N Takze chceli by sme polovicu zrutit a nechat iba jednu polovicu od tej brany. Bolo by to cca 7x10m. Spodok by sme nechali a vrch nanovo urobili,mury aj vsetko co k tomu patri. Co poviete pustili by ste sa do toho?kamarat co ma stav.spolocnost povedal ze urcite nie ze by to bolo draheeee. Ti co sa vyznate kolko cca tipujete? Kolko by sa to buralo?skladku a odvoz neratame to je vybavene,drevo na krov tiez.je tam vsetko voda,plyn,elektrina.a budova je z palenej tehly. Ale nechceme to na byvanie ale na podnikanie. Poradte ak viete dakujem
Odpovedať
a co s tym?
Odpovedať
no nieje to zle na podnikanie zyzera to zaujimavo (akurat boloby fakt dost zainvestovat a idealne ak to ma strategicku poziciu zrekonstruovat cele a nejake priestory prenajat
Odpovedať
Profilova fotka
@andrael ten pozemok k tomu ma 2300m2 takze chceli by sme vzadu stavat neskor,len tento predok opravit a polovicu zburat lebo by to bolo zbytocne velke. Len ze aka suma by to asi bola ja nemam vobec predstavu,a nechcem verit kamarotovi ze by to bolo take katastrofalne :-( mozno by sa nam aj oplatilo to uplne zburat a iba posatvit novy dom,len kolko by stalo buranie takejto obludy?? :-| a je to v takej vacsej dedine takze neviem naco by sme to prenajali
Odpovedať
@monika_123 fuha tak ked je to v dedine nic moc :( to sa poohliadajte po niecom inom keby to bolo na okraji mesta nepoviem v pohode sa oplati do toho investovat takto v dedine? mozete spravit dole restiku a hore obytne izby (a mate fakt super penzion) lebo na penzion by to bolo super
Odpovedať
Profilova fotka
@andrael no nieco taketo sme mali v plane dole restiku ale malu a hore byvat kym nebudeme stavat. Lebo viem ze by to tu islo ale tak prestavba celeho by bolo hroza. A ked sa nato tak pozres nevies kolko by stalo zburanie? robili by sme to co najviac svojpomocne, odvazali na svojich traktoroch a skladku by sme neplatili.
Odpovedať
@monika_123 tak to ta nebude stat nic ked si t budete robit sami akurat naftu a hotovo ale skoda burat zrekontruujte to postupne (urobte dvolezite veci ako strechu elektriku vodu a pod) a dole zariadte tak aby ste fungovali a zvysok pomaly postupne dokoncite do stadia ze s toho budete mat fakt pekny a velky penzion (osobne by som to urcite nebural) budete lutovat a za 5-10r pristavovat) kamarat tiez zacal 1domom a postupne s toho urobil skvely penzion. kuknni http://www.bobiranc.sk/
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?