Vchodove dvere rozdiel v cene, ci aj v kvalite

Zdravim🤣. Vie mi niekto poradit ohl.vchodovych dveri? Mame nacenene zo Slovaktualu za 2000€. Hlinikovy ram 70 mm a vypln ALU hladka 44 mm.Rozmer 1m na 2,1. A nasli sme v Obi za 770€. Hlinikovy ram 60mm,kridlo z ocele hr.56mm. Dakujem
Odpovedať
Neviem celkom poradiť, ale naši majú takto v dome riešené len plastové.... v jednom vchode majú Salamander myslím, už veľa rokov a v Tom čase kupovali z baumaxu či podobného obchodu do druhého vchodu..... Salamander sú stále ako nové, tie z baumaxu odstavajú, kľučka sa začína lupat, zámok bol meneni už asi 2x, sú labilne, keď sú zavrete a nohou potlacim do dolného rohu tak nedoliehaju a majú fugu.... takže asi veľa záleží na materiali, aký plast či hliník použitý, ako je to všetko spájane... Skúsiť ich môžte dať, len ja som už zistila že skoro nikdy sa neoplatí šetriť, hlavne na takýchto veciach, lebo časom určite ich vymeníte my máme hliníkové od incon a sme spokojní
Odpovedať
Profilova fotka
Uz len ten rapidny rozdiel v cene bije do oci. To ze je to drahsie, ma svoje dovody. Ked clovek kupuje veci v obi alebo v merkure musi ratat s tym ze nebudu mat taku zivotnost ako tie drahsie. Na takychto veciach sa neoplati setrit
Odpovedať
@lulaw to je velmi diskutabilne ... to mate vchodove do domu ci bytu
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?