Tepelné čerpadlo Hitachi - Yutaki S 14 kw

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, máte niekto skúsenosti s tepelným čerpadlom Hitachi - Yutaki S 14 kw ? Poprípade s firmou SYNERS ? Ďakujem veľmi pekne za odpovede.
Odpovedať
Plánujem kúpu 11kw. Za mna top znacka tak ako všetký z Japonska. Viac než na dizajn sa sústreďujú na kvalitu prevedenia a vysokú ak nie najväčšiu výkonnosť/efektivitu na trhu. EU fabriku majú pri Barcelone. A aj z toho dôvodu sú najviac rozšírený na juhu EU ako Španielsko, Francúzsko, Taliansko. Hitachi je expert na kompresory, asi najlepšie na trhu a používa ich aj konkurencia 🙂
Odpovedať
@skpeter Ďakujem za info, riešiš to s podlahovkou ,alebo s radiatormi ? Robíš to svojpomocne, alebo s nejakou firmou ?
Odpovedať
@jansepik ja mám podlahovku ale viem že majú možnosť dvoch okruhov jedna podlahovku a druha radiátory a myslím že jeden yutaki je určený špeciálne na vysokoteplotne radiátory. Som zo severu tak to riešim cez firmu jedna je v ZA a druha KnM. Ešte ich tendrujem 🙂
Odpovedať
@jansepik katalog je vyčerpávajúci plny detailov o možnostiach 🙂 https://www.hitachiaircon.com/uk/reso...
Odpovedať
@skpeter už si si vybral firmu? Lebo tiež váham, aby som sa nepopálil
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?