Svetlík v kúpeľni

Dobrý deň, máte prosím niekto skúsenosti so svetlikom v kúpeľni? Rekonštruujeme dom a medzi chodbou a kúpeľňou máme svetlik. S pánom, čo nám dodával okná sme sa zjavne nepochopili a osadili nám tam v podstate fixné okno. Lenže mne sa nepáči ten 10cm rám a moja predstava bola, čo najviac skla a čo najmenej rámu (max.2-3cm). Hovorila som s ním zas a povedal, že to sa takto nedá..Na koho sa obrátiť? Nerosi sa to? Aké sklá použiť?Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Sklobeton a mas najviac skla.
Odpovedať
Profilova fotka
@petrenka33 pridaj fotku ak mas ako to vyzera. Ako napisal wolodymyr, ked das sklobeton tak budes mat najviac svetla.
Odpovedať
Sklobeton sa mi az tak nepaci, to uz by som tam asi nechala radsej to okno co tam je, i ked ani to nie je podla mojich predstav. Momentalne nemam fotku, mozno o par dni sa mi tam podari dostat. Moja predstava je nieco take ako na fotke, uzucky ram a co najviac skla v tom. Zatial som vsak nenasla nikoho, kto by take spravil..
Odpovedať
Ake velke by malo byt to okno? To si tam potom chces dat nejake mliecne sklo? Podla mna je sklobeton skvele riesenie mnoho ludi ho aj v tejto dobe pouziva
Odpovedať
Má to mať 800x300 a chceme tam obyčajné sklo. Sklobeton nechceme veľmi, rada by som to mala ako na tej fotke, len neviem na koho sa obrátiť, aby to nebolo s hrubým rámom ako okno normálne.
Odpovedať
@petrenka33 ked uz to okno mas zakozuj rama mas vybavene, alebo si tam daj obycajen sklo bez ramu a daj okolo neho hlinikovy ramik a hotovo. alebo tam zapen ciste sklo daj apu zakozuj a budes mat bezramnove sklo uplne.
Odpovedať
@sysell a to s hliníkovým rámom alebo to čisté sklo s apu, nerosi sa to viac než normálne okno?
Odpovedať
Nezahmlieva som myslela
Odpovedať
@petrenka33 sory az teraz si vsimol, sklo je sklo, ci je v rame alebo bez nema vplyv, na rosenie, zarosit sa urcite asi zarosi sa sa zarosi aj zrkadlo..
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?