Strekana izolacia na 100 ročnej chalupe

Má prosím niekto skúsenosti s izoláciou záklopkového-dreveného stropu na starej chalupe pomocou striekanej peny ? Samozrejme pod penu na záklop by išla parozábrana. Po nástreku by sa izolácia zakryla fošňami alebo OSB doskami. Povala by bola pochôdzna ale neobývaná, strecha by zostala nezateplená. Aký druh peny a akú hrúbku by bolo potrebné použiť ? Našla som firmu striekanaizolaciaxl ktorý poskytnú odborný dozor , mašinu a nastriekať si to môžete sami. Pozná niekto túto firmu alebo s ňou má nejaké skúsenosti ? Vopred ďakujem za odpoveď.
Odpovedať
@kvjecinka mam fukanu izolaciu Vuno Zilina a max. spokojnost. Pride mi to omnoho ekologickejsie a lepsie ako striekat chemiu na ktoru som nasiel nie dobre recenzie
Odpovedať
@itgospa Píšeš, ako keby si nemal v dome žiadnu inú chémiu. Už len cement je chémia.
Odpovedať
@itgospa to je chémia len v čase aplikácie , následne už nie, beton tak isto zreje až 12r a v pohode bez deštrukcie prežije celý dom, ak sa nebude robiť ako most v LM 2x spadol po odšalovaní, no postavili kopu domov
Odpovedať
Profilova fotka
@itgospa je to vec nazoru by som povedal, my mame striekanu a teda aj ta izolacia proste musi splnat podmienky aby bola v pohode, aby bola zdravotne nezavadna a taketo, cize niecoho takeho by som sa vobec nebal a co sa tyka toho, ze si nasiel nie dobre ohlasy, tak to tiez zalezi od mnohych veci, od kvality izolacie a tiez od toho ako kvalitne je urobena, nastriekana. Ja keby sa rozhodujem opat, tak by som sa rovnako.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?