Menu Forum

Stačí 110m2 v dome na dobré bývanie?

30. nov 2009  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
fleuerette
31
Registrovala sa 23. júla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 770 príspevkov. Má 46 priateľov. Senec, okres Senec.
fotoportrét
fotoportrét
fleuerette
31
Registrovala sa 23. júla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 770 príspevkov. Má 46 priateľov. Senec, okres Senec.
 veru, niekedy by som sa zbalila už aj ja emoticon , ale asi by mi potom za tými "pár" metrami bolo smutno
28. júl 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nanyka (38 r.)
Registrovala sa 26. augusta 2007 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 509 príspevkov. Má 2 priateľov. Holandsko.
fotoportrét
fotoportrét
nanyka (38 r.)
Registrovala sa 26. augusta 2007 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 509 príspevkov. Má 2 priateľov. Holandsko.
 zuz, už len dokončujeme..boli by sme rýchlejší, ale mali sme problém s kúrenármi..tak sa nám to celé posunulo, lebo zohnať ozaj dobrých nových dá zabrať - a ešte v sezóne..

teda my sme fakt na 100 % rozhodnutí.. emoticon a pomaličky na tom pracujeme, aby to potom za tých pár rokov bolo vôbec reálne emoticon emoticon .. sny sú na to, aby sa plnili emoticon ..
30. júl 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sonycka
Registrovala sa 26. decembra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 23 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
sonycka
Registrovala sa 26. decembra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 23 príspevkov.
 ahojte baby mozem sa pridat? vdaka emoticon aj my uz mame postaveny domček s obytnou plochou 105 m2 a bohate to staci. je to bungalow a mame tam vstupnu chodbu obyvacku s jedalnou to je prepojene s kuchynou + špajza wc hostovske, a nocna časť ma 2 izby spalnu kupelnu a ešte sme si pridali tech. miestnosť na kotol a pracku lebo nemame pivnice emoticon ale uplne staci aj na byvanie aj upratovanie emoticon tak sa uz tesime kedy sa budeme stahovat.
31. júl 2008 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tatata (44 r.)
Registrovala sa 7. septembra 2009 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 108 príspevkov. Kalnica, okres Nové Mesto nad Váhom.
fotoportrét
fotoportrét
tatata (44 r.)
Registrovala sa 7. septembra 2009 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 108 príspevkov. Kalnica, okres Nové Mesto nad Váhom.
 Prida sa este niekto s tipom na maly domcek z katalogu, ktory stavia ( alebo uz postavil ) a povie ako sa mu v nom byva - ci to nie je prilis male?
30. nov 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dai
9
Registrovala sa 17. júla 2005 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1498 príspevkov a 1 inzerát. Má 13 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
dai
9
Registrovala sa 17. júla 2005 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1498 príspevkov a 1 inzerát. Má 13 priateľov.
 tak ja sa pridavam
my mame sice byt ale ma 150m2 - je 3-izbovy... a nejaky meter by som este prijala ( pritom nema absolutne hluche miesta a podorys idealny ) - jediny vystrelok tohoto bytu je spolocenska zona, ktora ma 80m2, vsetko ostatne je primerane ( 2 izby cca.po 20m2, velka kupelka s toaletou, satnik, samostatna toaleta...) - chyba mi este jedna detska...
ten spolocensky priestor by som nemenila - je to velka kuchyna, priestranna jedalen, obyvacka aj s pracovnym kutom a kniznicom...
keby staviam dom tak by som mozno nepotrebovala taky velky spolocensky priestor - skor by som to otvorila do zahrady a prepojila... na 3-izbovy dom je 110m2 podla mna celkom ok - hlavne ked je to bungalow... ako uz spominali ludia tu, zalezi ale aj od podorysu... na 4-izbovy mi to pride malicke emoticon
30. nov 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to