Samonivelačka na dlažbu

Dobrý deň, chcel by som tu poprosiť o radu. Chceli by sme naliať samonivelak do kúpelne na dlažbu (aby sme mohli poloziť novú bez búrania. Našiel som na nete niejake návody od konkretnych firiem ale nenašiel som ich produkty v okolí. Nemáte stým niekto skúsenosť, že či môžem použiť hocijakú penetráciu na nesavé povrchy alebo to musí byť špecialna? A taktiež sa chcem spýtať na prácu s nivelakom.. ide o mensiu plochu a nemám náradie ako je taky ten ozubený valček alebo miešač, viem to spraviť aj bez toho? Za každu radu ďakujem 🙂
Odpovedať
Dlazbu das dole za hodinu a urcite to bude bez komplikácií ako takýto pokus...
Odpovedať
radsej by som to vybural ...nebudes potom riesit zvysenie a pod ...
Odpovedať
Zvyšenie mi ani tak nevadi lebo bude tam prah a aj trz je to vyssie ako chodba. A prednu kupelku nam robila firma a oni to tiez takto robili. (Nepýtal som sa však že čo použili.) Lebo je to starsi dom, dlažby tam sú fakt na pevno a pod kupelnou je pivnica cize použivať nato moc hrubú silu tiež neni dobre (možno poviem blbosť) ale aby sme sa ešte neprepadli keď ide o starši dom 😄
Odpovedať
@martin_gulika ze prepadnut pri obijani dlazby 😄 to bolo dobre to by uz co muselo byt 🙂
Odpovedať
@martin_gulika keď už ju tam chcete silou mocou nechať tak sa dá lepiť dlažba na dlažbu. Sú na to lepidlá. Ale tiež by som ju radšej dal preč.
Odpovedať
Potrebujem tam dať nivelak lebo je vyspadovana, a je mala.. ked tam položim skrinku tak ta skrinka bude krivo
Odpovedať
@martin_gulika švagor dával nivelak rovno na dlažbu (dosť hrubú vrstvu lebo dlažba bola krivá) a na to vinyl.
Odpovedať
volá sa to adhézny mostík. Keď už teda chceš ešte väčší schodík do kúpeľne.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?