Problém v rodinnom dome

Zobraz úvodný príspevok
Dobrý deň mám 17 rokov a bývam s rodinou v rodinnom dome mám dvoch bratov,starší a mladší. Bratia majú svoju detskú izbu a ja som v obývačke kde nemám žiadne súkromie pretože je prechodná mám tu len postel v rochu izby a jednu poličku nad posteľou nič viac a veľmi mi chýba súkromie stále mi cez obývačku niekto behá keď príde návšteva vhádza sa do domu hneď cez obývačku kde spávakm otec dlho do noci pozerá televízor takže neviem spat...potrebujem vlastnú izbu veľmi...ako to vyriešiť? Najjednoduhšie mi príde urobit z kuchyňe izbu pre mňa lebo tam kde ja spím je obývačka ale to sú dve obývačky len sú rozdelené klenbou a ja rozmýšľam, že z kuchyne by bola izba pre mňa a z jednej obývačky kuchyňa a z druhej obývačka... Je to možné? nechcem už spávať v obývačke...Ďakujem za všetký radi
Odpovedať
1
2
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@smejo229 Potiahnut vodu a kanal ruru material cca 30 eur.
Odpovedať
Samé bla bla bla... Načo to tu vôbec riešime? Ako si myslíte že nejaká 17 ročná baba bude ťahať trúbky a prerábať dom? A to všetko bez súhlasu rodičov? Tam sú zjavne iné problémy, takže rieš všetko cez rodičov. Inak škoda drať klávesnicu.
Odpovedať
@smejo229 pod strechu sa dá kamenná vlna, fólia a sadrokartón, na podlahu dosky a plávačka, priechod po rebríkových schodoch. Nepredstavujem si to nijak lebo som nevidel vaše fotky. Dá sa to spraviť za pár týždňov.
Odpovedať
trba porozpravat s rodicmi ide o financovanie a bordel s prerabani domu
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@smejo229 Zabudol som ešte elektriku,zasuvku 10eur a vrece omietky 5eur.
Odpovedať
hm... radopp si to ty? dnes, netradicne zensky nick? dobry napad 🙂
Odpovedať
@marekjahoda Nie.
Odpovedať
@milanpetruska Nepomohli rady? 😉
Odpovedať
@milanpetruska NIE. 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
@kuratko22222 ak je to možné ponúť oboje dvere celkom na kraj miestnosti a pôvodné zamurovať. Potom urobiť SDK priečku tak, že obývačka kde spíš sa rozdelí na izbu a prechodnú chodbu, z nej pribudnú nové dvere. Pri svojpomoci by sa mohli náklady zmestiť do 500€ ak sa nebudú vyberať drahé dvere, maľovky či nábytok
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?