Posúdenie návrhu kuchyne

2. feb 202333
  • @lenkito10  to je úplne jedno. Musí to vláčiť, čo je nepraktické... Rovnako z vrelou vodou zo zemiakov sa tam vrtieť... Ešte keď decko prebehne... Za mňa nie.

• Ahoj, vyhrala si sa s tým pekne. Ja tam vidím hluché miesto. Je to tam pri špajzi to sedenie. Je to celkom taký zastčený kút, kde si nikto moc nebude sadať. Ja by som vôbec nerušila priečku špajze ani ten nový vchod odtiaľ. Nechala by som ju pôvodnú, má totiž perfektné umiestnenie na sever. Vchod do záhrady by som riešila výmenou okna v kuchyni za Francúzky balkón. Potom by som otočila linky o 90 stupňov. Vznikol by ostrov so sedením do priestoru. Ak počítaš so zaváraním, veľkým varením tak aj s viacerými pomocníkmi, ktorý si radi pri práci sadnú. Mám skúsenosť s umývadlom pod oknom. Nikdy viac. Okno bolo stále zafŕkané. Zle sa rieši nejaký záves, ešte horšie žalúzie, alebo rolety vnútri. Zle sa to celé udržiava. Okno sa cez linku zle umýva, je ďaleko. Držím palce s návrhom, je to najkrajšia a najslobodnejšia fáza projektu.

• Ešte som si všimla, že si zrušila dvere z chodbičky kvôli otočenej špajzi. To je inak na zváženie, lebo v zime budeš vláčik nákup väčšou okľukou. Každé € sa počíta, ja by som si urobila ešte jeden návrh.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Rastislav Herák
    Nové Mesto nad Váhom
    Rastislav Herák kompletné stavebné práce
    Špecializujeme sa výhradne na fúkané tepelné izolácie. Fúkame pre Vás už viac ako 25 rokov !
    Vsaďte na tradíciu a skúsenosti.

Články od našich partnerov
    Vonkajšie omietky Ytong si dokonale rozumejú s obvodovými stenami z tvárnic Ytong a Silka
    Tepelné čerpadlo FHA Monoblok. Jednoducho univerzálne.
    Vetrajte bez úniku tepla!
    Archív článkov od partnerov