Poraďte ako to riešiť

Vie mi niekto poradiť ako toto vyriešiť s oknami? 1. Pôvodne som chcel dať nové balkónové dvere a okná na balkón a tak vlastne spojiť balkón s izbu. Problém je to, že pri návrate zo záhrady by som mal aj špinavé topánky v izbe a bolo by potrebné vykurovať aj časť balkóna. 2. ďalšie riešenie dať medzi izbu a balkón HST portál a balkón zaskliť aby sa dal využiť cez leto ako terasa a v zime ako zimná záhrada. A teraz ako vyriešiť tie okná aby sa čo najviac dali otvoriť a v zime plnili možnosti zimnej záhrady? Ďakujem
Odpovedať
Nik sa tu nenájde čo by mal dobrý nápad? Alebo ako to vyriešiť, keď by sa balkón spojil s izbu, kde dať špinavé topánky po návrate zo záhrady.
Odpovedať
Profilova fotka
To je radovka ked musis ist cez balkon do zahrady?
Odpovedať
neviem no, nie som nejak nadseny ani z jednej z tych moznosti.
Odpovedať
@michal_dovomi mna napada urobit normalne betonove schody s podestou.. a cast schodov s podestou prekryt prestresenim...a tam mozes vyzuvat boty, kobercek pred dverami a vybavene
Odpovedať
@michal_dovomi
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
čaute stavbári. Našli sme riešenie tohto hrozného balkóna. Ako najlepšie aj ohľadom tepelnej izolácie podlahy robiť murovačku, ak by som chcel zväčšiť plochu balkóna a urobiť z neho zimnú záhradu? Ďakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?