Pomoc pôdorys

Zdravím. Poprosím radu. Dá sa tu vyčarovať plnohodnotná izba pre dcéru? Tá vedla kuchyne je malá, resp.úzka a dlhá.....Resp. nápad na rekonštrukciu poteší.
Odpovedať
Profilova fotka
Fú no dalo by sa ale záleží od toho akú zložitú prerábku máte v pláne. Potrebujete tri izby? Kuchyňa môže byť spojená s obývačkou?
Odpovedať
@pajkus potrebujeme spálňu, a študentskú izbu. Kuchyňa spolu s obývačkou nevadí. Kúpeľňa a wc sa bude búrať priečka. Ale ohľadom izieb potrebujem poradiť dačo praktické
Odpovedať
@ataner80 Ak by šlo vybúrať priečku medzi kuchyňou a izbou č. 3 a posunúť priečku medzi kuchyňou a izbou č. 2. Kuchyňa by bola spolu s obývačkou (červená) a detská izba alebo spálňa podľa preferencií by bola prístupná cez obývačku.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som tym padom tiez zbural tu stenu medzi kuchynou a tou mini izbou aby vznikol vacsi priestor, ak by bolo treba tak by som zobral trochu priestoru z druhej izby aby bolo pripadne miesto aj na nejaky jedalensky stol a normalnu obyvacku. Inak sa to asi spravit neda. To je najlepsie asi aj z toho hladiska, ze vsetky pripojky co potrebujes mat v kuchyni by zostali tam, nemuselo by sa s nimi nijako spekulovat
Odpovedať
@ataner80 ja by som kuchynu presunula do izby vedla kupelne (predpokladam, ze by nebol problem napojit odpady do kupelne a z kuchyne a toho kumbalku spravila plnohodnotnu izbu so vstupom z chodby, zaroven by som ju skratila tak aby do izby 2 boli dvere z chodby. Ale tazko radit, ked nie je jasne, ktore steny su len priecky a ktore nosne
Odpovedať
@lejak2 múr medzi izbou 2 a kuchyňou je údajne nosný
Odpovedať
Takto? Tak nosnu priecku nechat, z obyvky by sli dvere do spalne, z kuchyne a mini izby urobit izbu.. A obyvka otvoreny priestor
Odpovedať
😂
Odpovedať
@hroma Hmmmm🤔 zaujímavé celkom
Odpovedať
@hroma az na tú kuchyňu z kúpeľne... Pride mi malá.... Inak celkom fajn.
Odpovedať
@ataner80 kolko ma kupelna? Ja mam kuchynu U 2,4x2,3x2,4... Uuuplne postacuje... Priecka musi ist dole, nech mas kuchynoobyvku otvorenu..
Odpovedať
@hroma tak to neviem teraz presne.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@ataner80 ked pozeram rozmery, odhadom ma kupelna 2,5x2,5..na kuchynu staci.. 2,5x2,3x2,5 ti vznikne pekne U, medzi linkami mas 1,1m na pohyb..
Odpovedať
@hroma no neviem či to bude 2,5x2,5
Odpovedať
Prikladam tie mensie U
Odpovedať
@hroma no mám nad čím rozmýšľať..... Ďakujem
Odpovedať
@ataner80 niekto by mohol vediet kolko maju tie kachlicky, podla toho to vies vypocitat 🤣.. Ak maju 15x15 po 12ks, tak 180cm aj vana, to by sedelo, druha cast neviem,odhadom 15ks, cize 225cm?
Odpovedať
@ataner80 minimalne v kuchuni L ti vojde.. Takze este porozmyslaj nad tym, priecka musi ist dole.. Ta jedna 👍.. Drzim palce
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?