Podozrenie na plesne

Dobry den, chcela by som sa opytat, ci je mozne nejako zistit, zmerat ci sa niekde na zakrytom mieste nenachadzaju plesne, konkr. za kuch.linkou, obkladom, pred pol rokom sme sa prestahovali do zrekonstruovaneho domu, ktory sa kratko predtym upravoval. v kuchyni sa zrejme na este nevyschnutu stenu namontovala kuch.linka (nepredpokladali sme). pred 2 mesiacmi som musela dat zvesit cast hornych skriniek, nakolko som v nich pozorovala maly lezuci hmyz a cudny pach, navonok vyzerala byt linka v poriadku. Za skrinkou sa tvorili plesne, ktore som odstranila, vystriekala a taktiez zavolala deratizera na dezinsekciu. tento hmyz este sem-tam pozorujem (1 kus za tyzden), neviem ci je to znamenie ze sa este nieco niekde tvori. a ci sa plesne netvoria aj za zastenou, ktoru by bol ale problem dat dole. chcem sa teda opytat, ci by sme vedeli nejak zmerat pritomnost plesni bez zvesenia kuch.linky, resp. kvalitu vzduchu v priestore na pritomnost plesni.. dakujem za odpoved
Odpovedať
nuž tie plesne tam z najväčou pravdepodobnosťou budú skúsiť odparovač na tabletu či pomôže znížiť vlhkosť alebo vysušiť elektrinou, stačí sem tam navrtať
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?