Plynosilikatove tvarnice

Profilova fotka
Mate prosim niekto realnu skusenost s rekonstrukciou a zateplenim stareho domu zo 70-tych rokov z PLYNOSILIKATOVYCH TVARNIC? Staci zvonku urobit zateplenie o hrubke 16 cm a zvnutra len klasika nove rozvody a stierka, malovka....dakujem za kazdu skusenost ci radu, tip 🙂
Odpovedať
cimze si to chces komplikovat zbytocne ? 🙂 a to ci staci len taka rekonstrukcia ... no podla informacii trepnem - staci ? 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@shadowmilan aj nejaka seriozna rada?! Ide stary dom, avsak suchy, polopodpivniceny dom z roku 1972. Hladame vychodisko ako ho prerobit bez toho,, aby sme ho museli cely zburat....na inom fore mi poradili akurat obkopat a zaizolovat zaklady ( to sme mali v plane tak ci tak ), pouzit hrubu mineralnu vlnu na zateplenie a ak vonkajsie zaluzie, tak hrubka aspon 20 cm....nejaku dalsiu / inu radu prosim?
Odpovedať
no napisane to je, akoze chces robit zatelenie domu z tych tvarnic 🙂 no prepacte, ale nanapisali ste nic ine, len dom zo 70r ...ziadne foto nic konkr. ... cakat nejaku konstruktivnu radu ... podla mojho skromneho nazoru Vam obkopanie a izolacia zakladov velky vyznam nema okrem zasahu do penazenky ma to nejaky konkr. dovod preco vam to poradili ?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?