Omietka v kúpelke

Profilova fotka
Dobrý deň, chcem sa spýtať prerábam kupelku v starom rodinnom dome a som v štádiu prípravy stien na obkladanie. Neviem či je dobré dávať obklad na starú jadrovú omietku alebo to celé oskrabat do tehly a natiahnuť novú na ňu sieťku a potom obklad, Stará omietka miestami drží riadne inde počuť po poklepani dutý zvuk rozprával som sa aj z murarom a ten mi povedal že tam kde je to duté mám to dať preč a kde to drží tam to kľudne môžem nechať ale nezdá sa mi to osobne a nebol by som rád keby mi to po nejakom čase padne celé dole. Ďakujem za odpoveď
Odpovedať
@marek_france som toho nazoru, ze ked sa uz nieco preraba, tak poriadne.. byt tebou ju dam dole a na novo natiahnem.. budes mat aspon istotu, ze to mas na novo spravene a tym padom by nemal byt ani do buducna ziadny problem..
Odpovedať
Profilova fotka
ked uz nieco prerabas, tak to rob poriadne aby sa ti nestalo, ze ti obklad o par mesiacov sam opada. ked to spravis na novo mas istotu ze to vydrzi
Odpovedať
Profilova fotka
@markfani tiež som toho názoru pretože nerád by som bol keby mi to začne opadavat a znovu dačo opravovať, viem že je to pracnejsie ale kvalitnejsie odvedená práca. Ďakujem za radu veľmi ste mi pohohol
Odpovedať
@marek_france za malo, rado sa stalo... dufam, ze s tymto rozhodnutim budete spokojni ale myslim, ze ano!.. prajem nech to dobre dopadne.. 😎
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?