Om

Zdravím vás. Chcem sa informovať mal som robit u jedných omietky ale nestíhal som tak som to posunul iným co to spravili všetko bolo ok domáci to prebrali ako boli tam menšie nedostatky ale opravil sa to. ale nastal problém v tedy keď tam prišiel iný majster a povedal ze je všetko zlé spravené ze sa to tak nerobi ze on by ich spravil lepšie. Ako hneď sa do toho pustil určite veci asi spravil. Coz si myslím ze nič nebolo potrebné spraviť ale videl ze mladý neskúsený tak mu naleteli. A teraz odomna pýtajú peniaze za prácu ktorú som ja nerobil aby mohli vyplatiť toho majstra. Vyhrážajú sa mi vydiera ju má ze zavesia ma na fb ako neodborne robím prácu. Co mam robiť teraz.
Odpovedať
Nech napíšu zoznam chýb aj s fotkami a odvolavkami na platnú stavebnú normu / postup, s ktorou to nebolo v súlade. Ak sú v práve a Vy ste pochybili, uznajte chybu.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od blacksr:

Nech napíšu zoznam chýb aj s fotkami a odvolavkam…
Tam sú foto ktorych bola chyba a bola odstránená. Ale asi sme sa nerozumeli ja som to nerobil robili to iný a oni chce ju o do mňa naspäť peniaze
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od 21mimo10:

Zdravím vás. Chcem sa informovať mal som robit u …
@21mimo10 ... vy ste to posunuli a oni to platili cez Vás? Tým, ktorým ste to posunul?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od brapene:

@21mimo10 ... vy ste to posunuli a oni to platili…
@brapene ano
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od 21mimo10:

@brapene ano
Ja som tam tiež bol aj kontroloval
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od 21mimo10:

@brapene ano
@21mimo10 .. tak čo sa čudujete, že pýtajú peniaze od Vás..? Ako sa píše vyššie, vyžiadajte podklady a dokumentáciu odvolávajúcu sa na niečo, čo nebolo s tým v súlade a vy to riešte s tým, čo to dokafral. Prepáčte, ale takýchto majstrov, čo zoberú prachy a potom sa odvolávajú, že oni to nerobili by som hnal palicou. Skôr by ste sa mali zamyslieť nad tým, ako to vyriešiť a nie nad tým, čo o vás napíšu na FB... Sorry.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od brapene:

@21mimo10 .. tak čo sa čudujete, že pýtajú peniaz…
@brapene mne to tak pripadá ze chcel na nich zarobiť nič iné no nevadí ako píšem to co bolo považované za chybu tak sa odstránilo ešte skôr ako bolo vyplatene. Platba prebehla po odstránení chýb a prebrati skôr nie.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od 21mimo10:

@brapene mne to tak pripadá ze chcel na nich zaro…
@21mimo10 Išlo to cez teba, tak sa staraj ty. Veľmi dobre vieš, že si to mohol odmietnuť a napríklad dať kontakt na niekoho iného. Keď si dám postaviť dom a napríklad ma vytopí kôli nejakému spojina trubke, tak ma stavebná firma odkáže na Fera, Jana odtiaľ a odtiaľ, že to oni robili, nech si to vybavím s nimi? Choré, nie? Pôjdeš reklamovať niečo na aute, a v autorizaku ti poviedia, že za to môže nejaký Marius Moriawiecki z Poznane, že choď za ním, nech ti to opraví? To, že sa našli chyby až po zaplatení, ty považuješ za niečo, čo sa teba netýka??? Z tých fotiek vidno h0vn. ... Ale veď predsa ty presne vieš, o čo sa jedná, len si to tu "zabudol" napísať.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od frantisekca:

@21mimo10 Išlo to cez teba, tak sa staraj ty. Ve…
@frantisekca nie chyby boli odstránené a prebrali to až tak bola platba
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od 21mimo10:

@frantisekca nie chyby boli odstránené a prebrali…
@21mimo10 Prečo nenapíšeš presne, o čo, aké chyby sa jedná? Z tohto tvojho: "...sa do toho pustil určite veci asi spravil. Coz si myslím ze nič nebolo potrebné spraviť..." sa dá dedukovať, že sam uznávaš, že nebolo všetko v najlepšom poriadku a aj k nejakej náprave došlo. Že niečo prebrali a zaplatili, to u teba znamená ťažké "S Bohom"? Nevolajte, nereklamujte, už neexistujem? Máš tam problém zájsť a vydiskutovať si to osobne?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od frantisekca:

@21mimo10 Prečo nenapíšeš presne, o čo, aké chyb…
@frantisekca nie nemám problém tam ísť. Ale také ako apolisty na rám okien hliníkové rohy ktoré sa dávajú do sadrovych omietok. Co lišta to peniaze na viac. O ničom takom sme sa nebavili. Chceli klasické stukove omietky. Nič viac nič menej. A ten Pan im to navrhol a oni mu na to skocili. Chceli to za dostupné ceny. Nič drahé a prehnane. Mali tam firmu co im robila dom od základov. Po murované do džezu krivo ta ako na zákrute o rušil som ako somár natiahol som lepidlo sieťku a stuk robili iný ja som som už nemal čas sa tomu venovať. Ešte aj materiál som im zohnal lacno aby neplatili toľko veľa. Ale vidím ze za dobrotu na zobrotu
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od 21mimo10:

@frantisekca nie nemám problém tam ísť. Ale také …
@21mimo10 ak ten clovek pracoval cez teba, tj. Tebe platili za jeho pracu a nasledne ty jemu, znasas zodpovednost za chyby voci nim ty. To ci si to potom budes s nim ty riesit uz objednavatela nemusi zaujimat. Zakladne principy pravnej zodpovednosti.
Odpovedať
Článok sa načítava...

Odpoveď na príspevok od 21mimo10:

Zdravím vás. Chcem sa informovať mal som robit u …
@21mimo10 Čo na to stavebný dozor? Vyzerá že nič, lebo na tejto stavbe žiaden nie je... Ty a partia, ktorej si robotu posunul, ste urobili robotu, ktorú si (po drobných opravách) domáci prebral a za ňu zaplatil. To, že tam potom prišiel iný majster a povedal, že je to zle, už ide MIMO teba. To už je záležitosť medzi tým majstrom a domácim, ktorý prišiel po vás a nie VAŠA...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od dedo758:

@21mimo10 Čo na to stavebný dozor? Vyzerá že nič,…
@dedo758 ďakujem za odpoveď konečne normálna odpoved
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od sousedekovci89:

@21mimo10 ak ten clovek pracoval cez teba, tj. Te…
@sousedekovci89 Dôvod prečo by som to mal znášať ja keď som mu to išiel robiť ako známemu nechcel nič ani zmluvu o dielo nič len slovná dohoda
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od 21mimo10:

@sousedekovci89 Dôvod prečo by som to mal znášať …
@21mimo10 zmluvny vztah nemusi mat vylucne pisomnu podobu. Je vsak potom na tarchu objednavatela aby dokazal ze to bolo dohodnute inak ak ma problem s tym ako to bolo realizovane.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od sousedekovci89:

@21mimo10 zmluvny vztah nemusi mat vylucne pisomn…
@sousedekovci89 Všetko bolo ôk bol spokojný aj manželka. Chcel aby som róbil ešte zvyšok lebo som mu dal dobrú cenu a bol spokojný. No ten co mu dokončuje je drahý tak asi preto sa tak sprava
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?