Klimatizacie - aky je medzi nimi rozdiel?

Zdravim, na prilozenom obrazku je vlavo vonkajsia jednotka, ktoru ma zverejnena snad kazda firma, ktora montuje aj samsung vonkajsie jednotky. V pravo je jednotka, ktoru mne namontovali. Az teraz som si vsimol, ze na nej chyba ta potlac "digital inverter". Viem ale, ze je to inverter, prisposobuje vykon aktualnym poziadavkam. V com moze byt odlisna ta klima ktoru mi namontovali od tej, ktora ma tu potlac? Nejde mi o nalepku, len nerozumiem, preco niektore jednotky to na dekli vytlacene maju, ine nie. Dakujem za kazdu odpoved.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od kemino:

Zdravim, na prilozenom obrazku je vlavo vonkajs…
@kemino To nerieš, sú to dizajnové veci ktoré bežne obmieňajú výrobcovia behom výroby (prelisy na šasi, tvary mriežky na vrtuli, farba...) a v katalógoch či na nete sú stále tie fotky ako boli na začiatku pri uvedení na trh. Možno len im nedošli tie nálepky na sklad lebo ich vyrábali v subdodávke v Rusku a sankcie sú alebo čo.
Odpovedať
sak vy kupujete konkr model podla parametrov nie obrazok :D
Odpovedať
Aký máte model jednotky?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od fugas20:

Aký máte model jednotky?
@fugas20 AR12TXFCAWKX
Odpovedať
Profilova fotka
Vsimli ste si niekedy, ze drviva vacsina notebookov alebo napriklad klavesnic na ale ze uplne vsetkych slovenskych e-schopoch su odfotene v americkej lokalizacii (alebo je to render)? Napriek tomu sa u nas predavaju modely so slovenskymi pismenkami a vela krat aj slovenskym rozlizenim, tj aj ked si odmyslite nalepky, tak ta klavesnica vypada inak. To bude pripad aj vasej nalepky.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od kemino:

@fugas20 AR12TXFCAWKX
@kemino keď sú vnútorná a vonkajšia rovnaka ako myslím model je to ok. Horšie ak by modeli nesedeli. Nálepku nerieste
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?