Aku alebo benzin kosacka a dalsie zahradne naradie

Zdravim . Mame asi 450m2 pozemok , nemam zatial svoju kosacku a rozmysam ci ist do aku alebo benzinu . Bude mi treba aj strunovu kosacku a mozno nieco na orezovanie a mozno aj motorova pila. Baterkovy system mam Milwaukee uz dlhe roky zo zahranicia. Len tu su milwaukee trochu nedostupne a 2x drahsie ako druhe systemy . Rozmyslal som aj nad makitou kosackou ,ale niektori ludia na youtube hovoria ,ze to je ako hracka,,ze proste nevladze ani na 5ah baterkach . Ozaj neviem ci ist do baterii alebo kupit benzin .
Odpovedať
ja mam benzinovu kosacku a pilu ziadnu stromy obrezem obcas
Odpovedať
Profilova fotka
@domdoma v robote máme makitu aku krovinorez a ide dobre , je to ľahšie tichšie a celkom výkonné ... Doma mám benzínový krovinorez a ide tiež ale ako určite je pohodlnejšie aku a na taký pozemok taku plochu postačí ti bohate podľa mňa aj aku náradie
Odpovedať
Aky mas rozpocet?
Odpovedať
Profilova fotka
Pokial pracidelne kosis bude stacit aj akukosacka ak nie nezvladne trsy travy to vidim ako sa obcas trapi benzinova a to nad aku stale rozmyslam. Mam strunovu aku a odvtedy benzinova strunovka stoji no pouzivam ju iba na okraje a pri plote.
Odpovedať
Profilova fotka
osobne som za aku a teda väčšinu naradia mam v takej skladbe. je však lepšie si zaobstarať viacero batérií, aby si mal po ruke stále nejakú tú nabitú
Odpovedať
Niet nad aku náradie. Len to chce mať dostatočnú zásobu bateriek..
Odpovedať
Máme v rodine Makitu kosačku už 3 rok a že by nevládala som nepostrehol má trávnik cca 200-250m2. Teraz sa dokúpil plotostrih. Za mňa je to super.
Odpovedať
Mám aku kosačku z Lidlu a spokojnosť. Kosím ňou cca 500m2, batéria 8VA. Pozemok rovina a tráva. Ale je suchota takže kosím možno raz za tri týždne lebo by to tráva nerozdýchala. Aj tak je miestami vysušená - a to ju zalievam 2x denne.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Profilova fotka
Skúste aj u nás na https://www.rentuj.sk pozrieť! Denne nám tam pribúdajú rôzne veci. Kategórií máme nekonečno a stále to rastie. Pekný deň.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?