Ako vysušiť mokré rohy v dome?

Ahojte ludia. Kupili sme s muzom starsi domcek a prerobili ho (obuchany do teply a znovu vsetko natiahnute). Nastahovali sme sa pred tyzdnom a pol. Kurime na 22 a 3-4x denne vetrame cely dom naplno (rozumej otvorene vsetky okna dokoran) tak nam bolo poradene. No vcera sme si vsimli ze mame 2 rohy v dome vhlke. Viete mi poradit ako sa toho zbavit? Co urobit aby sa mi to v dome nerobilo? Dakujem (ak bude treba pridam foto)
Odpovedať
Profilova fotka
@tatiana1329 pokračovať , kúriť, vetrať, alebo si dať ovlhčovač. Časom to prestane.
Odpovedať
@tatiana1329 časom prestane, odvlhčovače pomôže výrazne, ak nie máš tam tepelné mosty alebo slabo zateplené.
Odpovedať
Pokracovat budeme urcite a mame pripravenu pripojku na klimu (ta bude asi az niekedy koncom roka kupena) to aom citala ze tiez moze pomoct, ci nie?
Odpovedať
@tatiana1329 otázne je či je to ešte vlhkosť zo stavbe alebo či tam nie je nejaký problém - tepelný most alebo absencia vodorovnej hydroizolácie.
Odpovedať
Profilova fotka
Podla mna pokracovat dalej. Ako pohlcovace vhkosti by mozno este spravili svoje, treba si tu vlhkost proste sledovat a ak je vsetko spravene tak ako ma, tak to prejde
Odpovedať
@tatiana1329 treba len pokračovať a isto aj tá klíma pomôže. Nemerali ste si akú máte vlhkosť?
Odpovedať
@brubos vlhkost sme nemerali... Nechali sme okna v tych dvoch miestnostiach na ventilacku a kurime a nastastie to zmizlo. Samozrejme budeme pokracovat ako aj doteraz a uz sa tesim na klimu.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?