Zväčšenie kúpeľne

Ahojte, s priateľom sme kúpili 3 izbový byt, ale jedinou nevýhodou je malá kúpelňa a zároveň nevyužitá veľká chodba. V kúpeľni je vaňa, umývadlo a priestor pre práčku (klasická paneláková kúpeľňa), Kúpeľňu by sme chceli zväčšiť, ale došli nám všetky nápady, za každý Váš nápad budeme vďační :-)
Odpovedať
@siia357 spojit s WC? pripadne velka rekonstrukcia a prehodit wc a kupelnu do laveho horneho rohu chodby
Odpovedať
tu vela moznosti neexistuje, dokonca by som povedal ze max 2, chodbu mas sice velku ale neviem si predstavit ako by sa to dalo vyuzit, problem bude s odpadom a rozvodom vody, ten odpad z wc tazko niekam schovas, je potrebne ho vyspadovat a v stupacke je uz pevne dana vyska, takze ak budes odpad tahat kdekolvek, musi to ist len a len hore a potom ked pojdes na wc, tak asi po schodoch :-) a pri vodovodnom potrubi sice nic vyspadovat nemusis ale nemozes ho tahat niekde kde bude stena prerusena dverami, resp niekedy je nutne robit predsadenu stenu do ktorej sa to sice da schovat, ale zas na ukor zmensenia priestoru... dalsou moznostou by bolo posunut priecku medzi kuchynou a kupelnou avsak zas na ukor zmensenia priestoru kuchyne... vela si nenavyberas, treba vziat do uvahy, kde bude clovek travit viac casu, ci v kuchyni alebo na wc alebo v sprche...
Odpovedať
pripadne iba zvacsit kupelnu do chodby, nejako takto
Odpovedať
@siia357 Bez vahania by som kupelnu zvacsila. WC by som nechala tak ako je. Riesila by som to rovnako ako ti to hore cervenym naznacil "salkovic". Dvere kupelne (otvarajuce sa do chodby) by som dala na ten sikmy lavy dolny roh, do kupelne by som dala velke umyvadlo na doske, samostatne stojacu vanu a ako sprchový kút by som zvolila len sklenenú zástenu. Aj napriek tomu, ze nemam moc rada pracky v kuchyni, v tomto pripade by som ju tam dala (schovala by som ju do kuchynskej linky tak aby ju nebolo vidieť). Nakolko nie som fanusikom priechodnych izieb pri prerabke by som dala prec aj dvere medzi izbou 1 a izbou 2. Dvere do izby 1 by som dala z chodby, tympadom ti vznikne obyvacka a dve samostatne spalne (teda spravila by som to v pripade, ze mate dieta alebo ho planujete - aby malo svoje sukromie). Ak tam budete byvat len vy dvaja nemenila by som to a z izby 1 by som si spravila mega velky satnik ku spalni, ktora by bola v izbe 2. Najideálnejšie by bolo mat ten šatník v izbe 3 kedze je najuzsia a obyvacku v izbe 1 kedze je blizsie ku kuchyni ale to by bolo zbytocne dost prace a penazi navyse.
Odpovedať
mna napada este toto. uz som videla take prerabky. kuchynske okno rozdelit na 1/2 a budete mat velku kupelnu s oknom a kuchynu spojenu s chodbou.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@salkovic dakujeme, takéto niečo nás aj napadlo, lebo presuvat to do rohu chodby asi nebude mo dobrý nápad @loveinteriordesign tie izby uz mame vyriesene, chceme to tiez preburat a zamurovat prechod do izby 1, ta izba 1 a 3 su uplne rovnake,len v tom nakrese to tak nevyzera a bude to detska izba , len najvacsi problem nam robila kupelna, pracku musime mat ale v kupelni, lebo sme pred 2 mesiacmi kúpili novu zhora plniacu @manilla dakujem, ale toto praveze nechceme dat,lebo v tej kuchynu je spajza a tu sme chceli nechat
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?