Zmena dispozície / rekonštrukcia 4i bytu - má niekto takýto pôdorys?

Profilova fotka
Plánujeme rekonštruovať takýto netradičný 4i byt. Je na vyvýšenom prízemí štvorpodlažnej bytovky. Tá bočná malá izba (č.4) s balkónom je dodatočne prirábaná z chodbového priestoru. Už sme to takto kúpili. Nosné prvky som označila, ostatné nosné steny sú už len tie obvodové (vraj). Byt je kombinácia betón + tehla, takže nejaký hybrid medzi panelákom a bytovkou. Máte niekto totožný? Prípadne aj v tej 3i verzii (bez pridanej izby naboku)? Ako ste ho rekonštruovali? Ako ste menili pôdorys? Zbieram inšpirácie... My zvažujeme možno vymeniť pozíciu kuchyne a kúpeľne. Ak by kuchyňa zostala na pôvodnom mieste, chceli by sme vybúrať prechod medzi obývačkou a kuchyňou. Susedia nad nami to majú rovnako.
Odpovedať
Profilova fotka
@evasugarova takyto byt v 4 bytovke v Ziline mali moji exsvokrovci len zrkadlovo a boli tam spory prave pre susedovu izbu pristavenu z chodby, lebo dohoda bola ze kazdych 10 rokov si tu izbu budu vzajomne menit 🤣🤣🤣🤣. kedze obyvka je velka, ked sme riesili ze do bytu by sme isli my, tak ma napadlo z nej spravit kuchynoobyvacku a zbyvalej kuchyne pracovnu. Aj ked je izba mensia, ma svoje okno a ako pracovna s prilezitostnym prespanim pre navstevy ideal.
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik007 Prepána! Neviem si predstaviť izbu si prehadzovať so susedmi 😄 Odvážna dohoda. Nápad s pracovňou je super, Keby sme mali len tú 3i verziu, aj by som do toho šla.
Odpovedať
Profilova fotka
@evasugarova tak to bol argument ked sa to murovalo, ze aby to susedia dovolili - ze 10 rokov my, a potom zase 10 rokov vy. 🤣🤣🤣 tak ked planujes pracovnu v tej 4, z tohto sprav satnik - ale teda myslim ze svetlo bude lepsie zrovna v tej byvalej kuchyni a satnik skor zo 4rky 🤔
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik007 Nám tam rovno vo výhľade z aktuálnej kuchyne stojí múr vedľajšieho domu, takže svetlo je zlé v oboch. nenavyberám. vďaka za tipy 😉
Odpovedať
kľudne myslím, že by stačilo otvoriť kuchyňu s obývačkou, je to v pohode priestor aj na jedálenský kút, príde mi to najjednoduchšie a aj praktické 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@dromitan Vlastne už teraz to tak máme usporiadané - len chýba ten prechod do kuchene (na fotke je na tom mieste posledný diel knižnice)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?