Zaznam o udalosti

Dali sme si zrekonstruovat kupelnu spolu s weckom, lenze pocas rekonstrukcie vyvesili oznam ze sa bude o tyzden rekonstruovat stupacka v celom panelaku preto som firmu co mi robi rekonstrukciu poprosil ci by nemohli nechat wecko predpripravene pre rekonstrukciu stupacky - s tym nebol problem, dokoncili teda iba zatial kupelnu spolu s elektrinou. Lenze pocas rekonstrukcie stupacky tato nemenovana druha firma poskodila el.kabel a zlomila vodoinstalacnu ruru. Kedze som nevedel ako postupovat obratil som sa na firmu ktora nam robi kupelku s weckom a ti nam poradili ze treba spravit zaznam o udalosti lebo tym ze druha firma zasiahla do ich uz ukoncenych prac tak stracam od nich zaruku. Lenze firma co robi rekonstrukciu stupacky odmieta takyto zaznam o udalosti podpisat - vyhovaraju sa ze elektrina nesplna normy a ze vraj ani voda nebola spravne spravena a ze preto mi oni nemozu dat za tieto ich opravy skod ktore sposobili ziadnu zaruku ani ziadny papier a ze sa mam obratit na ich pravnika. Prosim vas, neviete mi niekto poradit ako by som mal postupovat?
Odpovedať
no treba sa obratit na spravcu, ktory ich objednaval nech si to riesi priamo s firmou a nie tou partiou, co obcas zjavne nevedia ani aky je den ... dufam, ze stav pred a po mate nafoteny ...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?