Vyrovnanie starej podlahy

Ahojte, rekonštruujeme byt a po strhnuti starej drevenej lepenej podlahy nam na betóne zostalo lepidlo po podlahe. Nato sme posúvali priečku a medzi izbami je cca 2 cm rozdiel vo výške podlahy. Viete mi poradiť ako to vyrovnať? Rozmýšľam nad nivelakom ale na kuse je lepidlo a na kuse betón a tak neviem co použiť ci adhezny mostik alebo penetrak. Nenašiel som žiadny produkt priamo na to určený. Každá rada vítaná. Ďakujem
Odpovedať
Ja som mal presne takto v byte a ešte sem tam aj plsť čo bolo ako oteplené lino. V roku cca 1999 som to riadne na 2x napenetroval, vylial nivelák a potom na flex lepidlo určené do exteriéru dal dlažbu. Čuduj sa svete dlažba drží a ešte ani 1 dlaždica nieje odskočená alebo menená. Nie som stavbár ale dávam vlastnú skúsenosť
Odpovedať
ja som tiez mal lepidlo a plst ked som vytrhal lino, aceton, skrabka kym to islo potom nivelak nato, drzi bez nejakych adheznych mostikov ... zase ...treba si uvedomit ze to nieje garaz alebo pouzite na vyrovnanie OSB ...alebo sadros na zem - farmacel ?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?