Tipy na zmenu dispozície

Rekonštruoval niekto takýto typ bytu? Budem rada ak sa podelíte o svoje skúsenosti ako ste vyriešili zmenu dispozície a celkovo využitie priestoru spolu s kumbalom a spajzou. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Mohla by si vyznacit, ktore priecky su nosne, do ktorych sa nemoze zasahovat?
Odpovedať
@stanlej pokiaľ mám dobre info, všetky môžu dole, jadro je umakart.. je možnosť prepojiť aj vonkajšiu špajzu s kumbalom (možno priestor pre kúpeľňu) presne rozmery však nemám. Je to len v štádiu uvažovania o kúpe tohto typu bytu. Preto len ako krok č.1 skúšam nájsť niekoho kto prerábal presne tento byt. Vďaka
Odpovedať
@stanlej akurat som to chcela napisat, kedze bez toho sa len tak nepohneme a nevieme s cim vlastne mozme hybat a coho sa mozme zbavit
Odpovedať
pokial by to bolo tak, ze vsetky mozu dolu, tak by sa s tym dalo vyhrat. urobit z miestnosti oproti vchodovym dveram velku obyvacku s kuchynou, kupelna by sa mohla zvacsit a kumbal a spajza by zostala 🙂
Odpovedať
kolko izieb potrebujete spalnu a detsku, ci len spalnu?
Odpovedať
@44olina aj spálňu aj detskú izbu..
Odpovedať
no a vy máte vlastne akú predstavu? čo by ste chceli zmeniť, prípadne vymeniť alebo prebúrať ?: )
Odpovedať
Ja by som spojila kuchyňu s izbou1 a vytvorila kuchyňo-obývačku a ešte by som vytvorila samostatné WC, alebo z kumbálu a špajze malú kúpeľňu so sprchovým kútom a tú pôvodnú kúpeľňu by som nechala tak ako je aj s WC.
Odpovedať
V akom rozsahu by mala byť rekonštrukcia? Nejak tak, že všetko pomeniť, premiestniť izby a takto, či len tak na oko? Moc sa mi napríklad nepozdáva tá priechodná kúpeľňa.
Odpovedať
Ano presne zvacsit priestor kuchyne spojenim s obyvackou, inak aj tie izby vseobecne su za mna ok.
Odpovedať
@ivaab všetke vnútorné sa môžu vybrať?to je aký typ?ved by padli podlahy , keby sa to urobilo v každom byte
Odpovedať
Profilova fotka
@ivaab A rozvody vody a odpadu chcete ako riesit ? Dvihnete podlahu ? Stupacka ide za WC-kom
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@duzu mozno tam ma stlpy, ktore nezakreslila... alebo ktore su realne vystrcene u susedov...
Odpovedať
Profilova fotka
@ivaab tento pôdorys vyzerá ako sústava T06B. Škoda, že pôdorys nemáte v mierke. Ak je to tak, tak určite nemôžu ísť dolu všetky steny. Tak akurát ten umakart a možno ešte nejaké menšie úpravy. Ale medzi kuchyňou a obývačkou je nosná stena a aj medzi kuchyňou a tými dvomi izbami. Ak je to tá sústava, ktorú spomínam vyššie. Ale už ste sa asi rozhodli, ako pozerám na dátum 🙂.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?