Synetická farba nechce zaschnúť + stekance

Profilova fotka
Ahoj. Pustil som sa do natieraní kovových zárubní. Najprv podkladová základná farba potom vrchná. Zial, pod pántami som dal asi viac farby a urobili sa mi cez noc stekance, ktoré ani po dvoch dňoch nechcú celkom zaschnúť. Čo s tým? 🙂 Zaschnú vôbec? Pôjde ich zbrúsiť a dané miesto znova pretrieť bez nutnosti natierať celú zárubňu znova? Naviaže sa farba? Dakujem.
Odpovedať
@12juraj12 Neviem, akú farbu si použil, ale pokiaľ to nebola rýchloschnúca - nitrocelulózová, tak to bude schnúť dlho. Jasné, že to nakoniec uschne, ale stekanec tam bude. Nechaj to už tak, teraz ti to vadí, po roku si to už ani nevšimneš. Nabudúce také veci radšej striekaj sprejom. Maľovanie štetcom nebude nikdy hladké.
Odpovedať
Zaschne to, ale bude to trvat, nam sa to takto na chalupe podarilo, ale stekance zostanu, otazne je, ci sa ti chce s tym este piplat, su tie stekance velke? Vidi to aj niekto iny okrem teba? Lebo tebe tam automaticky padaju oci, to je normalne.
Odpovedať
Profilova fotka
ak su tam stekance, tak to zaschne ale oni ostanu. zalôezi od toho ake velke su a na akom videtelnom mieste sa nachadzaju
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?