Spolocnosť GoDom s.r.o. / hodinovy remeselnik

Dobry den, prosim Vas mate niekto skusenosti s hodinovymi remeselnikmi ktori posobia v BA? Prerabam kupelnu s zvažujem tuto spolocnost, tak by som rada poznala Vase skusenosti. Dakujem.
Odpovedať
@hlinka1 Dobrý deň. Žiaľ áno. Konanie p. Tomášika je veľmi neseriózne a odvedená, no nedokončená práca je v stave ktorý sa nedá opraviť. Komunikácia z jeho strany je nulová a nami nakúpený materiál nam zničil resp. premiestnil na iné nám neznáme miesto. Dokonca sa nám vyhrážal, že nám poškodí obvodové steny.Určite túto firmu a jej majstra neodporúčam. Pre utvorenie vlastného názoru pripájam fotky jeho práce. Sprchový kút mal byť bezbarierový, strop vymaľovaný na bielo, zapojené 3 zápustné svetlá ktorých predprípravu nám urobili pri rekonštrukcii elektroinstalacie,o spravnej aplikácii hydroizolacie sa písať tiež nedá. A toto je len zlomok toho čo tento pán odborník odviedol. Za zmienku stojí aj veľmi špinavá práca, hromadenie stavebného odpadu v byte a v spoločných priestoroch paneláku, čo viedlo k sťažnostiam susedov.
Odpovedať
@mima2211 dúfam, že bol aspoň lacný 🙈
Odpovedať
@mima2211 tak ten geberit je topka
Odpovedať
@pavol_skalicky no to prave nebol a ked nam stavebny dozor vzhladom na cenu prace a mnozstvo nim "pouziteho" materialu prepocital napr. cenu za m2 obkladu tak to vyslo 80€.
Odpovedať
Tak nanešťastie som si predmetnú firmu objednala skôr ako prišla prvá reakcia, a aj ja som dopadla obdobne. P. Tomášik je podvodník a stavbárske prace určite nie sú jeho remeslom, páni ktorých zamestnáva sú takisto neschopní. Prácu vykonávajú pomaly, neodborne a esteticky neprijateľne. Po 4 týždňoch mám stále nedokončenú kúpeľňu, obklad je osadený nesprávne, vo vodoinštalačných aj elektroinštalačných prácach spravili chyby... a toto p. Tomášik považuje za ukončené práce na projekte... Dajte si pozor na tohto podvodníka.
Odpovedať
@hlinka1 my sme sa dostali po silikonovanie, avšak pre spomínanú neodbornosť musíme búrať ... tak pre výstrahu...
Odpovedať
Gebuziari
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?