Rekonštrukcia na jar 2010

Zobraz úvodný príspevok
Píšte všetky čo sa chystáte rekonštruovat domček alebo byt. ;-)
Odpovedať
1
2
@sofik veru hej makáme....keď chceme bývať vo svojom tak musíme preto niečo robiť....tak nech vám to poriadne odsýpa....
Odpovedať
konečne máme strechu hotovú, už može padať dážd aj snech, už len okná a može sa celú zimu pracovať vo vnútri aby sme sa mohli v lete sťahovať ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
ahojte. tiez sa chystam na jar s rekonstrukciou starsieho domceka. budem pristavovat a vlastne od venca, strechy, okien, nove rozvody atd asi vsetko. teraz som vo faze riesenia PD. neviete mi poradit ako si zmazem tie fotky v albume? to uz neplati a neviem to odtial dostat prec
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@sofik ozivujem temu. kedze tiez rekonstruujem stary dom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nasla som vas som rada lebo my sme tiež začali s rekoštrukciou strechy staršieho domu, ale k čomu sme sa dopracovali s nasou vybranou firmou tak to som ani v nahorších snoch nesnila, horšie je že teraz neviemme ako dalej čo s nimi, mam fotky tu niekde na fore v teme fučeri murari no strach a hroza neviem kedy ten dom dokončíme takže ak ste nasli dobru firmu ktorá vam robi poctivu prácu tak to vam gratulujem , a možno by ste mi mohli aj niekoho poradiť s kym mate dobré skusenosti, dakujem
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?