Menu Forum

Rekonštrukcia na jar 2010

17. apr 2012  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
annitt
Registrovala sa 9. marca 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 21 príspevkov. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
annitt
Registrovala sa 9. marca 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 21 príspevkov. Má 1 priateľa.
 @sofik veru hej makáme....keď chceme bývať vo svojom tak musíme preto niečo robiť....tak nech vám to poriadne odsýpa....
31. okt 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sofik
105
Registrovala sa 31. októbra 2007 na modrastrecha.sk. Pridala 146 príspevkov a 3 albumy. Má 7 priateľov.
  • Už bývam v dome
fotoportrét
fotoportrét
sofik
105
Registrovala sa 31. októbra 2007 na modrastrecha.sk. Pridala 146 príspevkov a 3 albumy. Má 7 priateľov.
  • Už bývam v dome
 konečne máme strechu hotovú, už može padať dážd aj snech, už len okná a može sa celú zimu pracovať vo vnútri aby sme sa mohli v lete sťahovať emoticon
10. nov 2010 o 14:14  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janula_nz
5
Registrovala sa 8. marca 2007 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 106 príspevkov. Má 23 priateľov.
  • Prestavujem dom
    okres Nové Zámky
fotoportrét
fotoportrét
janula_nz
5
Registrovala sa 8. marca 2007 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 106 príspevkov. Má 23 priateľov.
  • Prestavujem dom
    okres Nové Zámky
 ahojte. tiez sa chystam na jar s rekonstrukciou starsieho domceka. budem pristavovat a vlastne od venca, strechy, okien, nove rozvody atd asi vsetko. teraz som vo faze riesenia PD.

neviete mi poradit ako si zmazem tie fotky v albume? to uz neplati a neviem to odtial dostat prec
17. jan 2011 o 18:58  •  prestavuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cellesta (37 r.)
3
Registrovala sa 16. februára 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 112 príspevkov. Má 48 priateľov. Okres Nové Zámky.
  • Zariaďujem dom
fotoportrét
fotoportrét
cellesta (37 r.)
3
Registrovala sa 16. februára 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 112 príspevkov. Má 48 priateľov. Okres Nové Zámky.
  • Zariaďujem dom
 @sofik ozivujem temu. kedze tiez rekonstruujem stary dom emoticon
9. mar 2012 o 14:06  •  zariaďuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
javl7
1
Registrovala sa 30. júna 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 18 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Senec.
fotoportrét
fotoportrét
javl7
1
Registrovala sa 30. júna 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 18 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Senec.
 ahojte nasla som vas som rada lebo my sme tiež začali s rekoštrukciou strechy staršieho domu, ale k čomu sme sa dopracovali s nasou vybranou firmou tak to som ani v nahorších snoch nesnila, horšie je že teraz neviemme ako dalej čo s nimi, mam fotky tu niekde na fore v teme fučeri murari no strach a hroza neviem kedy ten dom dokončíme

takže ak ste nasli dobru firmu ktorá vam robi poctivu prácu tak to vam gratulujem , a možno by ste mi mohli aj niekoho poradiť s kym mate dobré skusenosti, dakujem
17. apr 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to