Rekonštrukcia bytu trenčiansky kraj

Ahojte, vedeli by ste mi poradiť koľko priemerné vychádza rekonštrukcia ? Byt 2 izb 50 m2, robit sa bude elektrika,stierky,maľovanie,podlahy plavacky,komplet kúpeľňa wc sú spolu, nové zárubne plus dvere, kúrenie plus nové radiátory,doteraz tam boli iba gamaty.buranie nebude,iba špajza sa zruší inak nič.som sama s malým dietatom a dost sa desím ceny,do bytu sa potrebujem nasťahovať ale rozpočet mám 10000 že či môžem rovno zabudnúť.dakujem,plus ak by ste mi vedeli dať kontakt na niekoho overeného TN kraj.dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@ivi85 mozes rovno zabudnut. Rekonstruovala som v 2012, cca to iste co ty, a poslo na rekonstrukciu 20 tisic. A to som prosim kurenie riesila iba vymenou starych radiatorov, nie ze ako ty mas gamatky... Toto nebudu iba nove radiatory, to bude na kompletku uplne nove cele kurenie. Ak viac nemas, sprav nutnu rekonstrukciu - vymen okna, sprav kurenie s elektrikou. A ostane Ti este na lacnu linku a vymalovanie.
Odpovedať
2 izb. byt? za 15tis.max to urobi, nakomplet, len sa nesmie nechat odzubavat majstrami co je dneska v mode, nove omietky, feinputz, elektrika, podlahy, okna, kuchyna aj s kupelnou a byt bude spievat, 🙂 samozrejme zalezi ake su naroky.
Odpovedať
@kaktusik007 ďakujem,no 20 tis je cena od profi firmy ktorá ide so všetkým na faktúry atď....dokonca aj od firmy mi vyšiel rozpočet menej.no stále nad moje možnosti
Odpovedať
@romcovw vďaka, no tu je práve kameň úrazu ,nároky niesu vysoké vzhľadom k rozpočtu no rozumiem sa tomu asi tak ako tela modelingu cize ani nebudem vedieť kedy má niekto odzubava 🙄
Odpovedať
Profilova fotka
@ivi85 ono je rekonstrukcia a rekonstrukcia.... A ta moja cena je uz aj s kuchynskou linkou, ale teda do nej slo iba necelych 3 tisic eur, pretoze taky ten zaklad ako varna doska, chladnicka, mikrovlnka som uz mala... Sa to nezda, ale zapisovala som si kompletne vsetko - cez 700 eur islo vysostne na hluposti, co stali max 4 eura /ks. Iba za material za elektriku (kedze to robila rodina) som dala cez 400 eur (kable, istice, krabice, srobiky na upevnenie krabic).. Plus samozrejme musis zaplatit aj zasuvky a vypinace, a ano, tam uz su rozne cenove hladiny, vies zohnat vypinac za dve eura a aj za 100. Ako som Ti pisala, v tvojom pripade zabudni na kompletnu rekonstrukciu na jeden raz - sprav to najnutnejsie, na co mas. A faktury su dolezite - minimalne kvoli reklamacii, nikdy nevies co sa pokazi a potom ako budes dokazovat ze to tento ti to rekonstruoval??? cele zle... Jedine, kde nepotrebujes fakturu, je elektrika - avsak vyhradne za predpokladu, ze ti daju samozrejme reviznu spravu k nej. rozpocet od firmy vzdy vyde menej - ale vzdy musis ratat aspon s 20% navysenim... Ono totiz je zakonom dane, ze na zvysenie ceny do 10% maju pravo aj bez tvojho suhlasu. A potom v starych bytoch sa vzdy nieco vyskytne. Rekonstruovala som toho viac, nieco vyhradne svojpomoc, a aj ked povodny rozpocet bol 100 eur, vzdy to stalo 150. Lebo mrte malickych poloziek, ktore v sucte daju vela penazi. A este jedna skusenost od zeny, co rekonstruovala - a to teda ja som vedela, co od majstrov chcem a bola som na nich sekera - vela, naozaj velmi vela, asi 90% majstrov, s ktorymi som sa stretla, je sexistickych. Teda ak som poziadavku povedala JA - tak same ako to nejde, ako je to hlupost, ako proste nie... Ak im tu istu vec povedal moj otec ci ex - fuuu, no dobre, spravime... Takze ak sa tomu rozumies ako teliatko modelingu, ako pises, budes to mat velmi, velmi a naozaj velmi tazke.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den pisem Vam spravu.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?