Rekonštrukcia 2izbového panelového bytu - Zvolenský typ

Dobrý deň, vedeli by ste pomôcť prípadne poslať nejaké inšpirácie prerábky 2izbového panelového bytu zvolenksý typ. ( prikladám pôvodný pôdorys). chceli by sme osobitne WC a kúpeľnu, plus nejake miesto kde bude práčka a susička plus všetky upratovacie sanitačné prostriedky, vysávač a mop...... Za všetky inšpirácie budeme veľmi vďační. Ďakujem.
Odpovedať
Keby sa kuchyňa prepojila s izbou, tak by mohla tá jedna časť kuchyne využiť na takéto niečo si myslím.
Odpovedať
@rcunderlikova takýto byt sa väčšinou prerába na 3 izbový , lebo jedna izba má 2 dverí, akurát bude spálňa bez okna,ale tam máš zvlášť WC i kúpelňu , prerába sa i to , akurát z iného mat. ako umakart, aj to sa musí zistiť u správcu kde to ide @patuscha , tam sa musí zistiť čo to urobí zo statikou ak sa zruší jedna priečka aby nespadol celý panelák, ani kúpelku s WC všade nepovolia, jedine ak by to prerábali všetci
Odpovedať
Mňa napadlo toto na obrázku - presunúť kúpeľňu a rozšíriť wc, kde by bola práčka a sušička. A v kúpeľni alebo kuchyni by bola skrinka na upratovacie veci. Ale do kuchyne by sa chodilo cez obývačku.
Odpovedať
@mamkaeva1 takto nejak som to myslela aj ja. Akurát tu by ostala každá miestnosť osve.
Odpovedať
@mamkaeva1 a do kuchyne chodiť okolo cez izbu, v tej kúpeľni je dosť miesta na práčku aj sušičku ak bude nad práčkou, ten byt má bratranec často tam chodím ,prerobil akurát celé jadro, má tak viac miesta v kúpľni, aby nepočul susedovcov,kedže sú už len 2 zrušil i priečku v izbe pri kuchyni , sú to pomerne veľké izby
Odpovedať
@rcunderlikova viac priestoru sa dá získať v chodbe všade hore nad dverami má porobené skrinky, a má tam jednu i na náradie, vysávač a podobné tam šupneš, nižší musia mať rebrík, ten schováva v izbe za nábytok
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?