Rekonštrukcia 2izboveho na 3izbovy

Zobraz úvodný príspevok
Dobrý deň, vedeli by ste nám pomôcť ako prerobiť tento typ bytu na 3 izbovy? Tak aby kvôli odpadu nemuseli vzniknúť žiadne schodíky v byte ? prosím o návrhy, respektíve rady ako najlepsie prerobiť tento typ bytu. poprípade ak niekto taký byt má prerobený tak prosim nejakú inšpiráciu. ĎAKUJEME
Odpovedať
1
2
u nás v paneláku maju detsku izbu v pôvodnej kuchyni, hluk a šum nad a pod nimi, to je všetko počuť.
Odpovedať
A kuchyna je potom kde teda?
Odpovedať
Dobrý deň. Připojím sa do tejto diskusie. Už dávnejšie som chcela prerobiť 2+1 na 3+kk. Máme presne taký istý byt. Dúfam že to nevadí ale inšpirovala som sa návrhom ktorý sem dala @rcunderlikova. Už bol aj statik a aj murár pozrieť. Z kuchyne urobíme spalnu. Priečku zburame a vznikne jedna menšia izba (detská) a jedna veľká (kuchyna+obývačka).
Odpovedať
@nanulik aké rozmery bude mať kuchyňa s obývačkou?
Odpovedať
@tinkerbell neviem presne ale každa ta velka izba je 6x3,45. Potom by to bolo 4x3,45 dětská izba a väčšia izba by bola 8x3,45. Myslím ze tam sa v pohode zmesti aj kuchyňa aj obývačka. Spálňa 3x3,45. Ú nás v meste sú trojizbové byty ktoré majú oveľa menšiu plochu
Odpovedať
@nanulik to je práveže dosť veľkorysá plocha pre obývačku s kuchyňou 👍
Odpovedať
@tinkerbell my tu bývame už 11 rokov. Keď sme byt kupovali, povedali sme si ze len dočasne. Ale paci sa nám lokalita, susedia si tiež v pohode, a veľkosťou nám tiež vyhovuje. Len to usporiadanie. Syn uz chce mať súkromie a my v podstate tiež. Navyše ceny nehnuteľností sú teraz dosť vysoké. Takže toto mi prišlo ako najlacnejšie riešenie.
Odpovedať
@nanulik myslím, že je to super riešenie, ak je byt veľký, tak stačí len zmeniť dispozíciu. A dnešné novostavby veru nebývajú veľké. Skôr mi to pripadá, že sa snažia natlačiť čo najviac bytových jednotiek, aby mohli predať viac bytov.
Odpovedať
@nanulik Dobrý deň, určite nevadí, som rada že som pomohla a inšpirovala vás, a dúfam že to vyjde všetko ako plánujete a budete spokojní. chcela by som sa vás opýtať či nemáte miery celého bytu alebo originál pôdorys, my ešte stále nemáme byt v osobnom vlastníctve a tak nevieme presne navrhnut ako by sme vedeli zmenit pôdorys. veľmi by ste nám pomohli.
Odpovedať
@majina.b za mna je toto dobre. Akurat ze v tej strednej izbe bude tma, ale to by sa dalo pripadne nejakym svetlikom navrchu vyriesit. Ale aj tak, ked to bude len izba na spanie, tak to tam ani chybat nebude.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?