Rekonstrukcia

zdravim chcel som sa opytat kedze potrebujeme vypratat cely byt koli rekonstrukciu je tam strasne vela stareho nabytku co je hlavne tak ma tlaci cas kedze chodim do zahranicia rozhodli sme sa nebudeme cakat ci to niekto kupi alebo vezme zadarmo budeme to pravdepodobne vacsinu nabytku rozoberat rezat a vyhadzovat neviete niekto o niekom odkial objednat velky kontajner? na rozne materialy alebo niekoho kto by vedel nieco take odviest niekam na skladku a doniest spat prazdny kontajner aby sa to stihlo cim skor.. okres Sabinov .. dakujem za pomoc
Odpovedať
@ste77 su sluzby, ktore vyprataju byt. Treba hladat na internete. Kontajner si objednaj u firmy co u vas odvaza odpad. Mozes si dohodnut aj viac kontajnerov ak potrebujes
Odpovedať
Profilova fotka
@ste77 je to skoda, ze sa tak ponahlate lebo isto by sa nasli ludia, ktory by si mozno nabytok zobrali. No aby som sa vyjadril k tomu co potrebujes, tak tiez odporucam obratit sa na firmu, ktora ma na starosti v obci ci v meste odpad. Bude to najjednoduchsie a myslim, ze aj cenovo najlepsie.
Odpovedať
podla mna keby si dal inzerat, tak sa isto niekto najde co by si to prisiel zviat aj hned
Odpovedať
Si z okolia sabinova daj inzerát na net že dáš nábytok za odvoz a za pol dňa tá tá háveď z Jarovnic zbaví aj oblečenia čo máš na sebe 😁
Odpovedať
😀😀 no jasne ze urcite nieco darujem ide oto ze ked dam inzerat viem ze vkuse budu otravovat chodit po bytovke to sa asi v momentalnej situacii na Slovensku ludom v bytovke pacit nebude ... ale urcite nieco darujem budem len rad .. dakujem za odpovede 🙂
Odpovedať
Skúsila by som dať inzerát počkať aspoň jeden deň určite sa niekto ozve, brat tak vypratával a za deň mal všetko preč a nemusel objednávať veľkokapacitný kontajner od firmy a pár € tým ušetril
Odpovedať
vyhadz to prec kontaner ti vie firma priviest do 24hodin, neriesil by som ziadne inzeraty a darovanie bude to dlho cakat a ked ti niekto bude odpisovat tak bude mat este blbe poznamky a zazil som uz aj ze chceli aby som im to priviezol ja a to bol klincek, vsetko som vyhodil
Odpovedať
kopin ok
Odpovedať
to co usetris raz za 100rokov ta z biedy nevytrhne
Odpovedať
@ste77 zavolaj na skládku ebo zberný dvor
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?